Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: Коні скачуть, Катеринчук не дає, Кличко тікає

19.05.2008, 13:17
Tablo ID

Поки у суботу ввечері легковіси світського життя милувалися показом Лілі Пустовіт, важковики дихали повітрям села Проців, що за Київом. Там проходило відкриття клубу верхової їзди "Конюшня Олексія Бутенка".

Відкривав її той самий Бутенко - у вузьких колах більш відомий як генеральний директор девелоперської компанії "Жилье XXI века".

  Декор вечора: капелюхи здавна вдягали на скачки, пікнік і похорон 

Тобто займалася людина нерухомістю, а кілька років тому їй стукнуло зробити так, аби Україна стала якщо й не лідером кінного спорту, то принаймні не пасла задніх. Частину акцій він продав, а хобі зробив справою життя.

Дружина господаря кінного свята Лариса Бутенко вдяглася, як хостес  

На захід мали приїхати виключно його друзі, як сказав сам Бутенко, люди, які люблять коней. Серед таких - Юля Тимошенко, Леонід Кравчук, Анатолій Писаренко, родини Живаго, Олени Франчук, Андрія Деркача. Але саме вище перераховані не доїхали. Натомість прибули вірніші.

Коні змішалися з охайними і дорого вдягненими 

Їм на вході чіпляли на руки червоні браслети (не дай боже, хтось сплутав би їх з журналістами, на яких були зелені ), дарували конвалії та проводжали за столики.

 Кожна друга гостя була з "Louis Vuitton"

 Ведучий заходу Савік Шустер особливо не напружувався

Найдовше за інших заходив через ворота кандидат на посаду столичного мера Микола Катеринчук. Чогось довго чекав, потім повільно заходив, довго щось пояснював дівчині, яка кинулася до нього з мікрофоном.

  Без 5 хвилин мер? Улюбленець жінок Коля Катеринчук відмовив всім в інтерв‘ю 

Та врешті-решт зрозуміла, що Коля просто не дає інтерв‘ю і зметикувала запропонувати мікрофона дружині. Настя, для якої у дівочі часи мікрофон був знаряддям праці, не відмовилася, тобто віддулася за чоловіка.

До речі, хтось з гостей приїхав на "Майбаху" - чи не Коля, часом? - може, у Черновецького вчиться, як правильно бути мером?!

Коновалюк і Хомутиннік зайшли просто і без помпи.

Коновалюк прийшов у білому, але без помпи

  Молодий парламентарій Хомутиннік тихо стояв у черзі за червоним браслетом 

А ось повелителя залізних коней Червоненка новоспечений повелитель справжніх коней Бутенко зустрів особисто. Як, власне, і молодшого Кличка Володю.

Власник конюшні Олексій Бутенко веде Червоненка і його білогривку з конями поіржати 

Бідний аж на дорогу вибіг, боксера виглядаючи. Між тим, так і треба зустрічати друзів, які потенційно можуть стати власниками коня за сотні тисяч доларів чи членами клубу за десятки тисяч.

 Кличко забіг на 5 хвилин і побіг допомагати братові на виборах

Загалом, публіки було не так вже й багато, але дуже заможної. Запах розкошів змішувався з запахом конячого лайна і хвої, коні з людьми, а минуле у вигляді хостес з парасольками із сучасним.

Якщо торкнутися теми дрес-коду, то приз можна присуджувати родині Парцхаладзе. Будівельник Льова, партнер Бутенка, у коричневому, його красуня-дружина Леся у рудій шкірі з ремінчиком і сумочкою "Hermes".

Найкрасивіша пара кінного свята

Отак всі швиденько пробіглися двором клубу, під іржання коней повсідалися за столики з хлібом і почали дивитися на конкур. Коні стрибали, а представники елітарного кола їли - супи, салати та інше.

Скачки: хліб та видовища 

 Політ коня

Не хотілося казати, але коні, звісно, виглядали куди благородніше за людей. Тож і вам - благородства і завжди бути на коні.

 

 Процівські бабульки у мріях про багате життя

И да пребудет с вами сила!

Йода, Джедай Світських Хронік

Фото з архівів ЙодаНовини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами