Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: За що ми "любимо" Подкопаєву і Литовченко?

10.06.2008, 13:17
Tablo ID

Я не пропускаю жодного коментаря після жодної статті. З єдиною метою: давно кортіло вивести формулу народної любові: встановити персони тих, кого ми, всі ми, любимо щирою любов‘ю та головне, зроузміти, за що.

Пробачте, поодинокі шанувальники та лізожопи, я буду узагальнювати тисячі думок тут висловлених.

Лілю Подкопаєву ненавидять. Вона надто гарна і позитивна. Однак аби ж тільки це. Український народ - добрий, він за добрих.

Лілю Подкопаєву ненавидять за нарочитий позитив 

Та тільки не тих, хто йому своєю добротою під носа тикає. Та ще й біситься, коли йому за його всиновлення, професійні танці пам‘ятників не ставлять і перших місць не дають. А Ліля, на жаль, така. Гадалося, років з чотири тому, вийде з неї принцеса Діана. Аж ні.

Віра Брежнєва, судячи з останнього матеріалу, тільки мертвого не зачепила. Когось - тілом, когось словами про те, що ніколи не потоваришує з пасажирами метро.

Брежнєва вміє зачепити - от  люди й кусаються 

Та й навіть ця різкість спричинила ріст поваги до дівчини. От, молодець, чесна. Грошей заробила (неважливо як), під просту не косить.

Влада Литовченко. Нічого поганого в ній немає. От погодьтеся. Просто вона вже надто давно, нарівні з заслуженою тусівницею Кужель. А такі набридають. І всі дії їхні - благодійність, навчання, ягуари здаються криком: не забувайте мене.

Насправді, подібні до Влади, Саші просто живуть, їхній стиль життя такий - бути на виду. І про будь-який пук їх пишуть, що і бісить. А про кого ще писати в розділі світської хроніки?!

Влада Литовченко просто набридла 

Ну, скажіть, ви будете писати сотні радісних відгуків на адресу Тані Малярчук чи Ганни Безсонової?! Не будете! До того ж радісних точно не будете, бо тільки обурення піднімає руку і опускає її на клавіші.

Таня Франчук. Останнім часом її все більше. Переважним чином пов‘язано це з мистецтвом та ще з дурнуватою відвертістю, з якою вона на сайті програми "Світське життя" розповідає про свої з чоловіком витрати. За подібну відвертість народ по голівці не гладить, як, власне, і за стиль.

"Циганку" Тетяну Франчук не гладять по голівці за надмірну відвертість

Тетяна нагадує розв‘язну циганку - засмоктане волосся та надто яскрава помада, щоб не виходити за контур губ. Ну, і заможний чоловік, конюшня, дорогий одяг - все це, як червона ганчірка.

Такою для всіх тут є і Рамус Таня. Суцільна червона ганчірка, навіть полотнище площею у стадіон. До троєщинського минулого додаються негаразди зі смаком, постіний перебір з діамантами і надто ідеальний чоловік.

Телеведуча Таня Рамус - суцільна червона ганчірка 

Про телевізійне існування дівчини годі казати, бо за багато років своєї телекар‘єри вона таки стала ведучою не гіршою за гірших.

Проте їй не пробачають нечесність. Ну, не може дуже багата дбати в ефірі про долю простого люду. Хоча нагадаю: що таке бідність вона якраз знає, тож ці закиди невмотивовані.

Оля Альонова. Цієї останнім часом поменшало. Вона перестала бути галеристкою, вона розійшлася з талановитим шубним дизайнером Дашею Тараненко і показала ніяку власну колекцію на останньому тижні моди.

Дружина Шовковського Ольга Альонова (по центру) потихеньку зникає з поля зору

Тобто вона зараз просто дружина футболіста. Тому про неї говорять стриманіше, ніж раніше. І шкоди суспільству від Олі - жодної.

И да пребудет с вами сила!

Йода, Джедай Світської Хроніки

Фото Дмитра Амідова, Артема Жавроцького та Євгена Южного, а також фото з сайту www.verabrezhneva.com

Незабаром читайте на ТаблоIDі продовження: "За що ми "любимо" Дорожкіну, Лободу і Вольнову "IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами