Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: За що ми "любимо" Дорожкіну, Лободу і Вольнову

13.06.2008, 15:53
Tablo ID

"За що ми "любимо" Подкопаєву і Литовченко" вже більш-менш ясно. Лишилося пройтися по решті зіркуватого олімпу.

Діана Дорожкіна. На цю стрілка будь-якого вимірювального приладу буде вказувати, навіть якщо вона заховається у недоступному для інфра-, радіо-.. та інших хвиль місці.

Вона - корсетниця і кепочниця. От і вся причина. Вона - суцільний несмак, який ще б нічого, але назвався дизайнером. Людина - гарна: всі друзі кажуть, що на допомогу прийде, коли сама буде помирати. Але от тобі промах - ця її зовнішність і бажання бути всюди.

"Корсетниця і кепочниця" Діана Дорожкіна

Марися Горобець - як і Рамус, улюблениця Дорожкіної. Та сама (якщо не знаєте), яка під час трансляції "Євробачення" казала привіт всій Європі. Грудаста тупувата каланча.

Вона, здається, любить себе більше за все на світі. Блимає коров‘ячими очима та надто повільно говорить, здається, от-от засне. Проте її все одно часто запрошують вести заходи, бути гостею, бути членом жюрі - таких безпорадних на вигляд люблять чоловіки.

"Грудаста тупувата каланча" Марися Горобець 

Тож, скільки б ми з вами не сміялися з того, що її обманули і замість сукні підсунули спідню білизну на один із заходів, Марися успішна. І знає, як себе продати. Хоча поки остаточний покупець на товар не знайшовся.

Як і на зубастика Інну Цимбалюк. Ця теж, як Марися, модель, проте жвава і легкого норову. Їй приписують роман з Ахметовим. Теледосвіду у неї побільше, ніж у інших подібного ґатунку дівчат. А зуби, які вас бісять, то вже її візитівка до певної міри. Звернули б на неї рівненьку увагу?! - невідомо.

"Зубастик" Інна Цимбалюк 

Про Ані Лорак пройде час, може, заговорять і по-іншому, але дотепер вона була красунею без родзинки. Про таких кажуть: потрібен чоловік, який би взяв і відтра...

На щастя, вона відтра... всю Європу (Діма Білан не рахується). Вона захотіла виглядати по-дорослому, по-багатому і їй це вдалося. Але чи все це? Чи достатньо цього - час покаже.

Ані Лорак. "Про таких кажуть: потрібен чоловік, який би взяв і відтра..."

Лобода. Давно і по-дорослому, і по-багатому, і головне, по-сексуальному виглядає. Це радує тут всіх, відвертих у своїх думках і стікаючих отрутою (без негативу кажу).

Але бентежать перекачані губи зірки та надто маленькі без макіяжу очі. Та, шановні, з обличчя воду не пити. Лобода - характерна, до всього іншого годі чіплятися.

У дорослої Лободи перекачані губи і маленькі очі. Ну то й що 

Тіна Кароль. Тепер про неї можна мовчати і натомість дивитися на її жлобкуватого виду продюсера-чоловіка. Коли був продюсером, ще нічого, коли закріпився половинкою, стала зрозумілою до кінця і суть Тіни.

Рублять гроші, приговорюють тепер вже разом "супер! супер! супер!", інтелігентністю тут не пахне. Та вона і не записувалася у Росави чи Крихітки Цахес.

Про Тіну Кароль тепер можна мовчати  

Загалом, якщо про перші імена - Могилевська, Білик, Кароль - їхнє мовлення нагадує баб з базару - з тією лишень різницею, що то тихих, то галасливих.

Про мовлення андроїда Осадчої - взагалі мовчу. Анекдот з бородою. Але коментар одного здивованого з цього приводу насмішив. Як читач ТаблоIDу досі міг не бачити програму "Світське життя"?!

"Андроїд" Катя Осадча

Загалом про Осадчу, а разом з нею Сніжану Єгорову, Машу Єфросініну пишуть не так активно (часто зовсім не пишуть), як про вищезгаданих. Що означає: вони чистіші від бруду, але водночас менш діяльні й менш цікаві. І поки невідомо - плюс це чи мінус.

А от хто по вуха тут, на цих сторінках, у лайні, то це Монро і Вольнова. Бо вони тут пишуть. І вони дуже яскраві. Буквально.

А от хто по вуха тут, на цих сторінках, у лайні, то це Вольнова  

Монро ніколи не перестане бути трансвеститом, тож далі можна не узагальнювати ваші думки. А Вольнова ніколи не перестане бути уособленням світського життя.

Їхній мінус у тому, що бути можна, от тільки не варто намагатися сказати щось розумне чи щось таке, що натякає на наявність великих грошей - все одно не повірять. Бо є образ. У цьому сенсі Монро зі зізнаннями про 7-й кілометр - чесніша.

Монро зі зізнаннями про 7-й кілометр - чесніша 

Про кого ще?.. А їх же не так і мало, хоч ви і полюбляєте повторювати, що на манежі "всьо тє же". Не так і мало. Та перемивати їм кісточки - швидко втомлююча справа. Тепер - ваш хід.

И да пребудет с вами сила!

Йода, Джедай Світської Хроніки

Фото Дмитра Амідова та Євгена ЮжногоПосилання по темі
IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами