Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: Реклама. Повалій після сексу і "Алібі" в метро

18.07.2008, 17:06
Tablo ID

Наші зірки - наше надбання. Їх небагато, проте це не привід бризкати слиною і нарікати на те, скільки вже можна про них писати.

До того ж не всім їм в цьому житті щастить, не всі дають стільки концертів, скільки днів у місяці, і далеко не кожній сумській пощастить за життя знятися у Спілберга.

Орбіти їхнього таланту і реалізації невеликі, тож серце починає радісно калатати, коли вони стають обличчям якогось продукту і знімаються в рекламі.

Це означає, що бодай замовник їхній потенціал визнав, а їхня популярність виявилася достатньою для просування його продукту.

З останніх лідерів "прокату" - кричущоголосий Гришко та відверті підопічні Нікітіна.

Перший міняє за мить ролі - то в пляжних трусах серед тендітних модельок, то в каптанчику співає "Я можу все!" і це реклама ставок одного з банків. Швейцарська якість - приблизно так мовиться у підзаголовку.

 Володимир Гришко - одна з зірок вітчизняних бігбордів

До чого тут Гришко - не зрозуміло. Але відстежуючи спонсорів його меценатства, оберненого на підтримку такої ж кричущої, як він сам, юні, стає зрозуміло, що банки - його улюблений об‘єкт. І, зрозуміло, гроші водяться тільки там, і тільки там тенор може заробити і на будиночок, і на поїздки, якими час від часу хизується.

Даша ж Астаф‘єва з другою, волоокою, рекламують горілку. Спочатку обидві були одягнені у сексуальну уніформу, потім Даша на бордах скинула з себе піджачок.

Чекаємо на продовження, адже погляди дівчат однозначні. Хоча, як на мене, там, де красуня Даша рекламує стриптиз в одному з готелів столиці - саме там і викапав її "Юра‘прасті" - лишається більше поле для фантазії.

Бігбордами із зображенням дуету "НікітА" обклеїно пів-Криму

Малопоміченим учасником реклами лишився Остап Ступка. Лише ті, хто півроку тому їздили у сторону Борисполя, могли побачити борд, на якому Остап з виразом обличчя Гамлета рекламує паркет.

Це точно не гроші банку, але навіть будматеріали додають слави зірці серед тих, хто мало цікавиться мистецтвом.

Подружка плюсівця Посипайка Олена Шоптенко вдає з себе чи то італійку, чи то циганку чи навіть японку - якісь очі в неї дивні на фото, - рекламуючи холодильники. Які, до речі, трохи раніше рекламувала Дорожкіна.

 Танцівниця Олена Шоптенко підмінила дизайнерку Дорожкіну коло холодильника

Дорожкіна і дизайн їх розробила, а от Шоптенко просто віялом махає. До речі, це приклад найкоротшого шляху до слави - від "Танців з зірками" одразу до холодильників.

Лобода довго рекламувала кавовий напій - і на ТБ, і на пакуночках - тобто слави випало на її долю багато.

Хто б краще за неї зверхньо подивився на перехожих і штовхнув пачечку, з якої викотилася автівка?! Ще з часів роботи у гурті "Капучіно" Світлана - уособлення молока й шоколаду, брутальності й сексу. Тобто саме такі п‘ють і виграють!

 Лобода як ніхто вміє красиво лежати, а потім красиво дудлити каву

Рекламувала його зі своїм напарником Юрою Горбуновим у часи ведення "Підйому" і Марія Єфросиніна.

Згодом продукт змінився. Вона і нині вагітна дружина Джеджули Санта, перша раніше, друга - пізніше, були обличчям горішків.

Хоча, напевне, Маша, отримала набагато більше, ніж шоколадна Санта. А от чи отримали в пік Машиної популярності (років 3-4 тому) так само багато грошей від продажу горішків виробники - невідомо.

Та й чи важливо?! Доторкнутися до зірки - це вже статус, вмовити взяти її гроші - це вже щастя.

Далеко не всі мешканці столиці могли помилуватися бордами Повалій з Ліхутою. Бо висіли вони на стінах у центрі, але не на видноті.

У Таї там скуйовджене, як після сексу, волосся, і одна бретелька спала. Ліхута сміється. І підпис: "Хочете бути нашими сусідами?" Як продовження виникає логічна думка: будемо разом співати чи що?!

 Повалій і Ліхута шукають сусідів

Ціла купа зірок - починаючи з Козловського, закінчуючи Зібровим рекламували одну з туристичних агенцій.

Але цього разу поруч з ними був її власник. Теж непоганий спосіб для нього засвітитися, засяяти, відкусивши слави в них - світил естради. У них світла багато, тож нема про що шкодувати.

Засвітився у рекламі і гурт "Алібі". Приблизно впродовж місяця дівчата, бідні, змушені були їздити у метро і рекламувати комп‘ютери, одягнені у блискучі космічні костюмчики.

 Комп‘ютерні "Алібі"

Шкода, що, в принципі, далі костюмчиків не іде. "Алібі" чи Скрипка з колою або Вірастюк, на якому тримається міст заради пива - це програма максимум. Все цнотливо.

Але ж, якщо їм платять гроші, чому не хочуть бодай трохи помучити? Вони погодяться - вони мусять: заради слави, грошей і нашої втіхи. Хоча стаття була не про це.

 Олег Скрипка: все буде кока-кола

Оля Горбачова після реклами прального порошку вирішила стати "Арктикою". Тож, рекламодавці! Беріть наших зірок у використання частіше, вони від того тільки виграють! Ви для них - як натхнення.

И да пребудет с нами сила!

Йода, Джедай Світської Хроніки

Фото Дмитра Амідова, Євгена Южного, фото "Блог Кофе", "Сегодня" та з сайту www.liveinternet.ruIDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами