Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: Зірки, яких нема за що муміфікувати

01.08.2008, 10:58
Tablo ID

Психологи, коли з ними заводять розмови про зірок - не справжніх, що в небі, а що в блискітках, як Монро з одеського сьомого кілометру, - давно кажуть про кризу жанру в шоу-бізнесі.

Мовляв, піар все частіше будується не на професійних речах - піснях, книгах тощо, а на особі як такій.

Головне виходити частіше в світ, а там байдуже - чи поганенький твій останній кліп і чи робив ти щось взагалі. А коли таки виходиш у той світ, та ще й вчасно, ти просто пуп землі!

У четвер до кінотеатру, який належить подружжю Воронов-Рамус, на прем‘єру фільму "Мумія" зібралися зірки не першої величини. І вони почувалися на висоті, адже великі світила понесло кудись відпочивати. Місце під сонцем відеокамер другорядних каналів звільнилося.

Далеко не завсідник людних заходів схудлий Валєра Харчишин звеличувався над усіма своїм не маленьким ростом.

 Валєра Харчишин на "Мумію" прийшов

Женя Фокін зі звично прим‘ято-лагідним обличчям виказував свою любов до сінематографу.

Сяючий Женя Фокін: Дуже  приємно. Цар

Але зірками вечора таки були дівчата. Їх мало хто знав, проте варто було підскочити до них одній камері, всі інші вмить зорієнтовувалися і теж накидалися. Бо на майже цілковитому безриб‘ї і група "Гарячий шоколад" група.

Дивно було, правда, бачити дівчат зблизька. У своєму першому і єдиному кліпі вони такі сексі, таки агресивні, такі західні. А тут, пробачте на слові, продавці на Даринку кращі. От тобі й екран, от тобі й Образи. Чи обрАзи.

 "Гарячий шоколад" а ля Даринок

Хай там як, але чому, приміром, Монро завжди при параді? Навіть на дурнувату "Мумію" не полінувалася золотою з привабливими губами прийти! А ви троє чортішо одягли?!

Хоча, в принципі, гарячий шоколад - не плитка, в такому лайнувато-рідкому стані, напевне, і лишиться.

Конспіративний похід у кіно здійснив цього вечора і скандальний екс-міністр Микола Рудьковський. Був він не один, а з однією (а за деякою інформацією із двома) дівчиною

Загалом засилля нових облич останнім часом вражає. Сюди можна віднести і не дуже нове, але так само невпізнане обличчя солістки групи "Паранормальні". Вона хизувалася у короткій вульгарній сукенці.

Їй теж хочеться дати грубу пораду: за що вас любити, милі недозірки, якщо ви навіть з обличчям собі ладу дати не можете?! Воно має бути ідеальним.

Дизайнерка Тетяна Островерхова також проявила інтерес до "муміфікації"

І тут хай хтось запідозрить мене у позитивних хвилях у бік Монро, але вона була єдиною справжньою жінкою мумифікованого свята. І річ не в одязі - він навіть трохи незграбно виглядав у літню днину серед людей, які в місті грають в курортників. Річ у поставі, ідеальності шкіри і бездоганному макіяжі.

 Монро була єдиною справжньою жінкою мумифікованого свята

Шановні, блін, чому Монро вдячна за те, що її фотографують, а ви просто припхалися і по суті, виходить, вам начхати?! Монро, до речі, за всім весело спостерігала з-за куточку, покусуючи чіпси й фрукти. Зовсім невимушено.

Була на заході і частина Потапівського проекту - співак Уго. Скромний і непримітний, та все одно вразив одну журналісточку, яка ледь не падала на нього, пишучи інтерв‘ю на мобільний.

Прийшла й телеведуча Таня Гончарова. Прийшла не одна, а з голодним чоловіком . Той все ніяк не міг припинити їсти, коли їх фотографували, що явно нервувало Таню.

 Тетяна Гончарова з чоловіком. Голодним чоловіком :)

Не менш цікаво було і за межами кінотеатру. На "Лексусі" від‘їжджала від входу, так і не зайшовши, але швидше за все вийшовши з сусіднього ресторану, донька Марини Кінах

Прогулювалася вже після сеансу у балетках і зовсім непримітна Ірочка Журавська з подружками.

Скульптор Олежка Пінчук встигав бути і зовні, і зсередини. Волав завжди, як дурень, чому його не фотографують, і тицяв всім під носа зовсім замореного наляканого собачку.

 Скульптор Олег Пінчук (ліворуч) і песик (в руках)

Тарас Краскін - це щось нове - прийшов на прем‘єру без діджейки Єви. Вона в Одесі, тому він поміняв бакси і прихопив з собою стрункого хлопчика.

У такій самій кумпанії прийшов і телеведучий Анатолій Ярема. Він хлопчиків ніколи і не приховував.

 Анатолій Ярема з (бой- ?) френдом

Загалом, все було спокійно. Був просто вечір, просто літо. Гостей розважив колектив кунг-фу з Броварів в образі драконів - за мотивами фільму. Розважили зелені дівчата з хвостами ящірок, що рекламували текілу.

Скажете, ні про що стаття?! Це ж ваша улюблена фраза. Та нам байдуже, головне, що "Мумія" - фільм красивий. Але фуфловий. Та всі зірки, не зважаючи на пізній час до кінця досиділи і близько опівночі порозходилися, без поспіху. Бо просто літо, просто вечір. Чого і вам бажаємо.

И да пребудет с вами сила!

Йода, Джедай Світських Хронік

Фото Дмитра АмідоваНовини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами