Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: Ющенко виставив дерев‘яшки, а Тарута зробив регіонала гідом

05.09.2008, 13:04
Tablo ID

Якщо зважити на те, що старі речі можуть купувати виключно люди заможні, то у четвер у колишньому музеї Леніна мали зібратися ті, за ким має пильно стежити податкова.

На великому Антикварному салоні, який вперше проводиться в Україні, вкотре ключовою персоною став блакитноокий Ігор Воронов.

Він скромно, без краватки розповідав про речі вартістю у десятки тисяч доларів, скромно мовчав про найдорожчий експонат дійства "Дельфіни" Костянтина Бранкузі.

Він загалом, як завжди, був найбільш тихим персонажем і про щось ледь вловимо посміхався.

 Бізнесмен Ігор Воронов (ліворуч) на Антикварному салоні був вкотре у фокусі

Зокрема про те, що настав час ділитися мистецтвом, що набридло йому все це ховати по своїх чисельних будинках і навіть у галереї "Воронов фундейшон", яку йому на початку літа презентувала дружина-телевізійниця Тетяна Рамус.

Її, до речі, не було, бо, як написало одне з видань, ніжиться зараз Таня під венеційським сонечком з іншим чоловіком - засновником однієї з потужних ювелірних компаній України - Геннадієм Тужиковим.

 Як позитивно впливає подружнє життя з Самсоненком на соціалістку Валю Семенюк - це ж просто персик! От тільки декольте у пані Валентини стали якісь скромні...
 Скоро Валентина Петрівна буде схожа на Мерлін Монро!

Другою величиною бігав по виставці колишній донеччанин, регіонал, заступник голови комісії з питань культури Києва Олександр Прогнімак.

Дивний набір - чорна краватка у срібну смужечку з золотим затиском видавали несмак власника, хоча виставлені ним роботи періоду французького авангарду вказували на цілком вивірену позицію.

Правда, коли ти цікавишся культурою, будучи доктором філософії, і водночас допомагаєш СБУ вирішувати питання реалізації конфіскованого державою у певних елементів майна ,- так, певно, і будеш виглядати.

Любов колишнього донеччанина до високого почалася з книжки "Майдодир". Однак не останню роль відіграла і книга з фото картин авангардистів. Після того пан Прогнімак почав збирати гроші. Але завітав на виставку, виявляється, не з метою похизуватися на тлі зібраного.

Заступник голови комісії з питань культури Києва Олександр Прогнімак у четвер носився з краваткою і багатієм Сергієм Тарутою

Коли у залі з‘явився один з найбагатших чоловіків України Сергій Тарута, Прогнімак перетворився на... гіда.

Він спритно почав бігати залами, демонструючи скромному мільйонеру в окулярах, який відмовляв пресі у спілкуванні, ікони, картини, скульптури.

Чи, може, пана Прогнімака збуджують чужі гроші, або навпаки, сам Тарута настільки сексуальний, що має неабиякий вплив не тільки на жінок. Хоча фемінного натовпу поруч помічено не було. Неподалік крутився хіба що керівник державного управління справами президента Ігор Тарасюк.

 - Пане Таруто, ви такий гарнюня! - Ой, дівчино, не треба, я ж так встидаюся!

Очікувалося, що ключовою персоною свята має стати чільний президент, який збирає старожитності, роблячи ставку зокрема на період Трипілля.

На виставці були 16 робіт з його колекції - в експозиції "Народна дерев'яна скульптура".

ДУСін Ігор Тарасюк: Шо ти кажеш? Шо? А... Шагал!
 

Та, напевне, відволікла його від справ культурних необхідність стежити за таймером, який він цього ж дня запустив для нашого парламенту, натякаючи на його розпуск за 30 днів.

Господинею вечора традиційно була директорка українського дому Наташа Заболотна. Її закручені білі кучері у стилі німецьких фрейлін та тисячі пайєток на сукні приваблювали гостей вечора не менше, ніж предмети мистецтва неймовірної вартості.

 Заступник глави секретаріату Юрій Богуцький віддався мріям в оточенні милих білявок: Лари Мудрак (ліворуч) та Наташі Заболотної

Як завжди, дурнем поводився пузантій Олежка Пінчук. Посмішка не сходила з його обличчя, а, коли наближалися фотографи, воно, здавалося, взагалі ось-ось порветься.

Майже те саме думалося і про крихітного Бориса Возницького - галериста, одного з найдосвідченіших поціновувачів мистецтва України. Він приїхав з дружиною зі Львова.

В цілому, свято вдалося, зважаючи на те, що воно стало першим більш-менш серйозним заходом після відпускного періоду.

Екс-голова секретаріату президента Олег Рибачук прискакав з онуком. Дуже вже ця картинка нагадувала іншу, коли Ліля Подкопаєва на дівич-вечір так само принесла на руках донечку.

Екс-голова секретаріату президента Рибачук прискакав з онуком 
 Дочка Рибачука мліла від цієї картинки

Наші селебрітіз повторюються - незабаром можна буде говорити про те, що з‘явилася в Україні мода на дитячу публічність.

З дитинкою на руках прийшло і подружжя Єгорова-Мухарський. З дитинкою і вдягнуті по ковбойсько-українські.

 Єгорова-Мухарський - солодка парочка

Це вбрання останнім часом стало їхньою візитівкою - відтоді, як Антоша возиться з відкриттям музею-салону сільського гламуру. Тепер він заручник образу, тож без маків та мотузочки на шиї - в люди зась.

Побіжно можна назвати присутніх представників творчої інтелігенції - телеведучу Іру Гордійчук, книговидавця Івана Малковича, режисера Проскурню, безробітного телеведучого Панюту (відтоді, як ранкову програму закрили, Олежка поки блукає виставками, роздивляючись, на що люди гроші витрачають).

Засновник видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" і поет Іван Малкович
 Режисер і продюсер Сергій Проскурня
 Безробітний телеведучий Олег Панюта

З гламурних дамочок були редакторка Ірина Турбаєвська та директорка "Міс Україна" Лілія Кузнєцова у якійсь незрозумілій балахонистій спідниці, в принципі, доречній для такого збіговиська.

 Редакторка Ірина Турбаєвська (ліворуч) та директорка "Міс Україна" Лілія Кузнєцова

Все ж краще, ніж покреслена незрозумілими виразами футболка міського божевільного Сергія Пояркова, який на пару з Пінчуком чіплявся до усіх без винятку заможніх та владних. А, раптом, на ходу щось вигорить?!

 Скульптор-товстунець Олег Пінчук і міський божевільний Сергій Поярков атакували бютівця Мішу Поживанова

Хоча, після того, як у Пояркова і Пінчука вигорів суд, вони тепер королі! Що хочуть, те й роблять, і поводяться, як заманеться.

Паша Гудімов теж, що хоче, те і творить. Був і співаком вже, і галеристом, і дизайнером, і людиною, яку забороняють - його порновідео випустили в ефір лише кілька регіональних каналів.

А тепер Пашу ведучий вечора Дмитро Оськін оголосив ще й серед мільйонерів, тобто колекціонерів. Отакої!

 Пашу Гудімова оголосили серед мільйонерів
"Міс Київ-2006" Ореста Бріт з галеристом Карасем (по центру) і шоуменом Дмитром Оськіним (праворуч)

Загалом, це, притрушене пилом дійство можна назвати регіональним, бо виставились тут депутат Олександр Фельдман, один із найвідоміших євреїв України з Харкова, а колекціонер Юрій Цвенгрош зі Львова.

Виставили свої скарби і люди, що не грошима єдиними - Едуард Димшиць, який є просто директором унікальної колекції "Градобанку" та Петро Гончар, директор музею свого батька. Він, до речі, складає, конкуренцію Антоші Мухарському в українському примітивізмі.

Якщо ж постане у вас питання, навіщо у багатіїв виникло бажання народ дратувати і світити своїми багатствами, маємо відповідь:

все заради того, щоб стимулювати державу скасувати 25%-ий податок на ввезення творів мистецтва з-за кордону, для того, щоб сюди надходили шедеври світового мистецтва.

Це слова Ігоря Воронова - дельфінів йому мало, хоче риби посерйозніше.

Да пребудет с ним и с нами сила!

Йода, Джедай Світської Хроніки

Фото Дмитра Амідова

Дивіться також фоторепортаж з Антикварного салону на порталі "ЖИТТЯ": "Ющенко і Тарута показали свої скарби"Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами