Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: Хай живе Рудницька, хоч Окунська її і не привітала!

03.12.2008, 12:48
Tablo ID

Купа людей набилася у "Хлібню" Софії Київської подивитися на Рудницьку. Яблуку ніде було впасти ані від кількості ніг, ані від принесених квітів.

Не вплинула на кількість візитерів навіть криза! Між тим, саму Анжеліку на її 25-ій виставці так і не дочекалися.

Олімпійський рік ще не минув, а, як сказала раніше телеведуча-співачка-мисткиня, хворіє вона винятково в олімпійські роки. От і ювілейна експозиція пройшла без неї.

Гості заходили до першої з трьох зал і зупинялися, бо розуміли, що бачать тільки хвостатого депутата Бригінця - продюсера і цивільного чоловіка Рудницької.

 Чоловік Анжеліки Рудницької Олександр Бригінець у вівторок був замість неї

Але Саші за камерами навіть не було коли привітати всіх гостей. Тому вони мусили роздивлялися подушки, картини та панно, вишиті Анжелікою.

Ще один хвостатий, Віталік Козловський не вважав, що мусив щось робити, тому і не роздивлявся. А відразу як справжня зірка і кумир тінейджерок почав, як Бригинець, давати інтерв‘ю.

Віталій Козловський підшуковував подушечку

Заздрив йому нікому не потрібний співак Кирило Туриченко. На нього ж бо камери уваги не звертали, даремно приніс з собою квіти в горщику.

Декораторка й акторка однієї ролі у виставі "8 жінок" Олена Стаценко прийшла у червоному з великою червоною квіткою та замість Анжеліки натрапила на Марину Кінах.

 У Марини Кінах тепер на голові живенько так

Та скромно зустрічала подруг. А потім так само скромно прибралася геть ще до початку офіційного відкриття. Прибралася із засновницею конкурсу однієї сукні, фанаткою і подругою Айне Гасе - блондинкою Оксаною Новицькою.

Подруга Айни Гасе Оксана Новицька та журналіст-любителька чебурашок Таня Гончарова

Швидко переметнулася Оксана - пішла з Кінашкою, а прийшла ж з Розою. Тобто Наташею Розинською, любителькою старенькких пожмаканих чоловічків.

Грудаста телеведуча картини не роздивлялася, а якось відразу почала давати інтерв‘ю. Власне, вона це завжди робить - процес, здається, Наталці більше до смаку, ніж результат. Цікаво, чи з 64-річним бароном теж так само?!

Розочка від розочки 
 Наталя  Розинська: Вас не зачепило? Бо мене аж ось так!

Дехто дивувався фотографічним відбиткам робіт - ніби "підстава" якась. І пошепки казав, що, напевно, то копії проданих робіт. Не знають, бідолахи, що Рудницька своє мистецтво не продає, а виключно дарує. Часто представникам тих країн, де виставляється.

Серед постійних шанувальників творчості тієї, що колись в "Території А" відкривала зірок - майже всіх, хто сьогодні став зірками повноцінними - засвітилися Ірина Геращенко.

 Депутатка Ірина Геращенко (по центру)

Вона, здається, не пропускає жодного рудницьківського проекту. І цього разу вся у сірому з рожевими трояндами не просто все роздивилися, а дочекалася промов міністра культури вовчика-братика пана Вовкуна.

Його дружина прийшла раніше, а сам Василь у червоній не до місця краватці заскочив і, здалося, тільки його й чекали. Бо відразу й почали: "Відчуття таке, що вона з нами!.."

Міністр культури Василь Вовкун (на фото) прийшов з дружиною - тільки вона "раньше, а він попозже"

Захотілося померти, бо про живу людину, яка просто пирйти не змогла (ну то й що, що хворіє!), так не говорять. Але говорили. І всі намагалися стояти зі світлим виразом обличчя. Та не виходило - то стояли з дивакуватим.

"Вона - жриця!" - брякнув міністр у запалі і стало ще нудніше.

 

Доводилося гадати третього чи четвертого розміру груди у Геращенко, та міркувати, до якої школи ходить донька Мудрак.

Сама Лариса у новеньких лакованих туфельках і дизайнерським букетом із вкрапленням фіолетових квітів привела доньку в зеленій уніформі.

 Лара Мудрак подивитися на роботи Анжеліки привела доню

Була і начальниця столичного управління культури Світлана Зоріна з чоловіком-сербом і теж підкинула пару загадок. Сукня колишньої власниці мережі книжкових магазинів була такого крою, що можна б запідозрити вагітність. Але не перевірено, тож і не факт.

Бригінець теж взяв слово. Але після численних повторів виглядав він ще більш стомленим, ніж був на початку заходу. Та й по всьому видно - скинув Олександр кілограмів немало і невесело йому було, хоч і тримався.

Режисер і продюсер Сергій Проскурня не з пустими руками
 Телеведучий Костянтин Грубич
 Телеведучий Анатолій Борсюк
 Ніна Матвієнко
Заступник голови комісії з питань культури Києва Олександр Прогнімак (ліворуч)
Ювелір Ігор Лабортас (по центру) шанує не лише фотомистецтво, а й вишивку 
 Ще одні пошановувачі творчості Рудницької

Отака історія - однієї скромної виставки, однієї, ні, двох, дуже скромних людей, які стояли біля витоків шоу-бізнесу. Тепер тчуть, тобто вона тче українські візерунки.

А Окунська, яка тут викликає найбільшу хвилю емоцій та шалену кількість відгуків, привітати Анжеліку не прийшла. Бо вони елементарно незнайомі.

 А ось і самі роботи Анжеліки
 
 
 
 
 
 

И да пребудет с вами сила!

Йода, Джедай Світських Хронік

Фото Дмитра АмідоваПосилання по темі
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами