Йода - Джедай Світської Хроніки
Версія для друку


Йода: Сумська "сисечки вперед" у панчохах та трусики Розинської

12.12.2008, 12:56
Tablo ID

У четвер в одному зі столичних гей-клубів, який вперто позиціонують як клуб для всіх, подружка Айни Гасе Оксана Новицька презентувала книгу.

Книгу не просту, а золоту, тобто аудіо, аби в першу чергу могли почути інформацію про провідних особистостей моди, люди незрячі.

Зараз всі заходи нагадують бенкет під час чуми. Цей не став винятком. Хоча б тому, що всі селебрітіз між собою багато говорили саме про кризу, а Новицька, за сумісництвом ведуча, голосно кричала, що попри все слід жити і допомагати виживати іншим.

 Подружка Гасе Новицька (ліворуч) презентувала аудіо книгу

Мав відбутися аукціон, у якості лоту - картина невідомого художника. Він теж був, але в цей період економії ані Остап Ступка, ані Олежка Пінчук без песика особливо активними і охочими розстатися з грошима не виглядали.

 Сумська, Пінчук і Ступка під час кризи підтримують одне одного обіймами

Тому картину художник просто передав незрячим, до їхньої бібліотеки. Викликавши німе питання: і як же вони її побачать?!

Тих, хто більш за все хотів навмисне виглядати цього вечора оптимістом, хотілося пожаліти! Обійняти того ж Пінчука, що худнути не збирається, Монро блискучу обійняти і сказати: та все добре буде.

Але фішкою презентації були не пара-трійка людей відомих та натовп журналістів і навіть не книга Оксани, яка модній публіці відома, як засновниця конкурсу однієї сукні. А ті, хто ховався за лаштунками.

 Гламурнєнька Монро

Після волань пані Новицької, поїдання тістечок (на них не поскупилися, ті, хто ховався) типу знаменитості явили себе людям в одязі від дизайнера Юри Вариводи.

Першою виплила Оля Сумська - "сисечки вперед", як вона вміє, ніжки викидала впевнено. На ній - сукня нареченої, а на голові щось подібне до того, що часто чіпляють на Осадчу. Сумська попозувала, "повидєливалась" та дала дорогу іншим.

 Мммм, Варивода, ви - душка!

Виходила ще екс-телеведуча (чи й досі ведуча, зараз все так швидко змінюється), Яніна Соколовська з голим плечем.

Була ще напівципля телеведуча Мартіна Лук‘янченко, яка вміє цілуватися з дівчатами, а їх після того звільняють з роботи. Зараз вона нарівні з Осадчою, хіба на іншому каналі, відповідає за світські плітки.

Телеведуча-напівципля Мартіна Лук‘янченко (ліворуч) 

За них же відповідає і Трикова. Але вийшла вона з Посипайком - якось костюми ніби для пари шили. Вони і цілувалися на публіку, і обіймалися.

 Посипайко з Триковою навіть цілувалися на публіку. Ех, де ж ти, Шоптеночко?

Ех, щоб там не казали про міцний союз Посипайки з Шоптенкою, про його любов до гульок та про її скромність, але приходити на різні вечірки з різними дівчатами... Все це наштовхує на думку, що не дівчата Посипайку потрібні. А, приміром, хлопець Слава, теж ведучий, який розстріляв камери з пальця і таки виглядав як справжня модель.

Одним словом, всі, як могли, так себе і показували. Передостанньою вийшла Гончарова у рукавичках - таких само, як у всіх і такого ж далеко не новаторського фасону вбранні.

 Ще одна модель Вариводи - телеведуча Гончарова

А заключною випливла, витягнувши губи вперед, вітчизняна Роза - Наташа Розинська. Одне її плече теж було голе, тіло під тоненькою тканиною також. Хіба тільки трусики міцно вп‘ялися у те тіло, підкреслюючи форми 27-річної нареченої заморського дідугана.

Наташа випинала помаранчеві губи, виставляла вперед груди, хоча перед тим дала купу інтерв‘ю на одну єдину тему - "Дни гламура сочтены". Вона казала, що варто одягатися простіше, без помпи, і навіть наголошувала, що радіє з цього.

Залишилося уявити поборницю соціальних інтересів країни на ТБ у ситцевому халатику та подертих капцях на її улюбленому каналі як героїню соціального ролику, що закликає всіх нас економити.

Немає сумнівів, що Новицька - молодець. Як і всі інші, хто щось таки робить і плювати хотів на всі негаразди, хай, може, і не тимчасові.

 Трусики міцно вп‘ялися у тіло Розочки

Але, зі слів самої Новицької, все це відбулося завдяки її талісману. Знаєте, якому? Маєте знати, бо раптом домовитеся його перекупити, то і вам пощастить! Талісман цей - столичний гламурний піарщик Льоша Прищепа. Якого часто можна побачити в обіймах своєї клієнтки Рози та тієї ж Новицької.

Льоша у цей страшний час негараздів зміг спокусити журналістів саме гламуром. Хоча спокушали цього вечора ним і на липках, в одному відомому ресторані, проводячи дегустацію віскі, і в "Хаятті" - розкішною виставкою. До Льоші прийшли, а от на ті заходи якось не потягнулися.

До речі, Монро цього вечора лишилася "не при делах", але щиро раділа всьому побаченому. А ще більше почутому, бо її питали про те, що там за інцидент відбувся з Луною. Після чого стало зрозуміло: от хто нині зірка, яка затьмарила всіх тусовщиць старого ешелону.

Так тримати!

И да пребудет с нами сила.

Йода, Джедай Світських Хронік

Фото Артема ЖавроцькогоПосилання по темі
IDEALMEDIA
Новини

 
 
Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона  |  Hot zone
Архів  |  Настав час зростати!  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2019, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Матеріали позначені PROMOTED або ІМІДЖ ІНФОРМАЦІЯ розміщуються на правах реклами