Тимошенко і "Віттон" – Люксембурзький "мове тон"

17.06.2009, 19:33
Анна Ґудзик, ТаблоID

Юлія Тимошенко порушила етикет європейської політики - не вдягати одяг кричущих брендів на публічні заходи та не перетворюватися на ходячу рекламу.

Днями Тимошенко вирішила показати свою любов до найдорожчого будинку високої моди. Щоб ніхто, не дай Боже, не засумнівався у вишуканості смаку і заможності українського прем'єра, вона загорнулася у "Віттон".

Під час поїздки до Люксембургу Тимошенко була вдягнена у приталену сукню, а зверху на неї (!) одягла "віттонівський" шалик з фірмовим лого і літерами "LV". Хоча коли Янукович зі своїми страусовими штіблетами засвітився у Страсбурзі, Тимошенко першою почала потішатися з нього.

Тимошенко і прем'єр Люксембурга Юнкер 
Тимошенко і єврокомісар Ферреро-Вальднер  
Брендована "Луї Віттоном" Тимошенко приїхала у Європу

Тимошенко продемонструвала слов'янську слабкість хизуватися одягом з логотипами. Адже складно уявити, щоб німецька канцлер або фінська президент виходили на переговори в одязі з лейбами Vercase чи Dolce&Gabbana.

Шалик Тимошенко коштує щонайменше 550 доларів 

Така "показуха" під час зустрічей політиків на вищому рівні сприймається однозначно - як моветон. Якщо запитати експертів з моди, чи припустимо першим особам держави привселюдно "козиряти" дорогими брендами, вони в один голос скажуть - ні, це непристойно.  

"Це дурість - йти по вулиці, коли на вас написано "D&G" або "Versace", "Dior". Чому? Але ж вони вам не платять! Навіщо ви рекламуєте їх таким чином?", - обурюється притаманному слов' янам випендрьожу історик моди Олександр Васильєв.

Тимошенко любить приїхати у Європу в образі "боярині Морозової" 
На фоні Тимошенко Меркель виглядає, мов сіра миша  
Проте для українського бомонду гарний тон - це діаманти, лейби відомих брендів і страусові туфлі. Тож не дивно, що Тимошенко вже не вперше здійснює європейські вояжі у шикарних вбраннях.

Так, наприклад з канцлером Німеччини Ангелою Меркель Тимошенко любить зустрічатися у майже вечірніх сукнях - з хутряними і атласними елементами, бантиками і рюшами. При цьому аскетична Меркель на фоні української прем'єрки зазвичай виглядає немов попелюшка.

Що там Європа! З "Луї Віттоном" - у церкву!

Що вже казати про євродепутатів, дипломатів і прем'єрів сусідніх країн . Їм можна лише поспівчувати - високі підбори і приталені сукні з застібкою-блискавкою на всю спину жінки з косою навряд чи створюють їм комфортні умови під час важливих переговорів.

Невиправданим виглядає випендрьож Тимошенко не лише з точки зору етикету. Шалик за 550 доларів на прем'єрці з України, яка просить у Європи більше $4 мільярдів кредиту, виглядає не зовсім доречно... 

Фото Олександра Прокопенка (прес-служба Кабміну)Коментарі
ЁшкинКот
26.12.2010 21:11
это называется- дорвалась...проблема идёт ещё с юности...заполняем недостаток с прошлого...типично для человека у которого небыло небыло ,а тут привалило... - Белая-"сердечная" снаружи,грязное-зловонное нутро!Абсолютно согласна с Ада.
rukola20
11.09.2010 22:10
Маниакальное стремление одеваться в самое дорогое всегда и везде - это признак отсутствия елементарной этики поведения среди людей. Это синдром племенных вождей Африки- одевать на себя много золота и украшений, принижая окружающих, вознося себя. Скромность, вкус элегентность - это не её категории. Здесь воровское - пусть наших знают. Она даже не способна понять, что демонстрирует гипертрофированый эгоизм и неуважение к простым людям и не только. Одним словом, сверху - Диор, а внутри - вор.
КУКУ
03.06.2010 07:26
НЕ покупайте модемы от "ого". Это лохотрон от Укртелекома. Скорость на прием-фигня: сайты открываются по 10 минут. А бабки снимают со чтета 127 гр\месяц, как за 1Мбс. по контактному ТЛФ "козы" несут всякую ахинею.
Хорошист
30.05.2010 13:37
По чем КОКС?
Ната
15.05.2010 00:07
нищебродство чистой воды и безвкусица.
Новини

Модные новостиАВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


 
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотний зв'язок
©2005 — 2015, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.