Поповнення у годинниковій колекції Януковичів: "IWC", "Zenith", "Chopard"

31 серпня 2007, 11:00

Останнім часом Віктор Янукович потрапив під хвилю звинувачень у надто шикарному способі життя. Напередодні виборів прем’єру згадали і лікування в Іспанії, і відпочинок на Алтаї з шаманами, і бурхливе будівництво, що ведеться на його дачі, і шикарні мерседеси, на яких він їздить.

Незважаючи на шквал обурення, широка донецька душа не дозволяє Януковичу жити скромніше. ТаблоID вже писав про набір дорогих аксесуарів, якими користується прем’єр у повсякденному житті. Ще одна публікація була присвячена годинниковій пристрасті Януковича-молодшого.

Продовжуючи цю тему, ТаблоID ще раз вирішив зазирнути під манжети сорочок прем’єра та його сина. І знайшов там декілька швейцарських новинок.


Янукович показав свій Zenith Ющенку

Так, до годинникової колекції Януковича-старшого додалися дві моделі: годинники швейцарських фірм "IWC" і "Zenith".

Перша модель поселилася на руці прем’єра вже давно. Її можна було помітити ще під час одного з візитів Януковича до секретаріату президента під час весняної політичної кризи.

Zenith Януковича

Тоді своїм швейцарським годинником "Zenith" прем’єр франтив перед Ющенком.

Любов до "Zenith" Янукович, мабуть, перейняв від свого сина – той так само має у своїй колекції подібний екземпляр.

Zenith Януковича коштує 10 з половиною тисяч доларів

Проте модель Януковича-старшого, хоча й не вирізняється якимись ексклюзивними функціями, все ж трохи дорожча за "Zenith" його сина.

Коштує вироблений з білого золота годинник прем’єра понад 10 тисяч доларів. Принаймні таку ціну пропонують на годинникових сайтах.

Годинник "IWC" Януковича

Але на цьому любов до дорогих цяцьок у Януковича лише посилюється. Друга новинка прем’єрської колекції - швейцарський годинник "IWC" .

Він також виготовлений з білого золота. Ремінець – зі шкіри крокодила.

"IWC" Януковича коштує майже 20 тисяч доларів

Коштує такий аксесуар на одному з сайтів з продажу елітних годинників близько 20 тисяч доларів .

Не відставати від батька вирішив і Янукович-молодший, який сам якось зізнався, що любить дорогі годинники. У минулій своїй публікації ТаблоID нарахував таких у Віктора Вікторовича п’ять штук.

Цього разу на руці у молодого "регіонала" вдалося вгледіти дещо особливе. На з’їзді "Молоді регіоналів України" син Януковича продемонстрував швейцарський годинник "Chopard".

Chopard Януковича-молодшого

Ця модель – зі спортивної лінії годинників цієї марки. Крупні цифри на чорному циферблаті, виробленому з нержавіючої сталі, ремінець стилізований під автомобільну покришку.

Спортивний Chopard вартістю у 5 тисяч доларів

Це й не дивно, адже тема автомобілів для Януковича-молодшого близька так само, як і для його батька. Вітя - заядлий драйвер, який у своєму допарламентському житті займався автотюнінгом.

Спортивний "Chopard" Януковича-молодшого коштує в Інтернет-магазинах близько 5 тисяч доларів. Цією чи не найдешевшою моделлю син прем’єра доповнив свою годинникову колекцією вартістю у майже 200 тисяч гривень.

Загалом же сімейна колекція годинників Януковичів підбирається до відмітки у 100 тисяч доларів.

Фото прес-служби президента і Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів