Корпоративні смаки команди Черновецького: годинники "Rolex", туфлі "Gucci", сумки "Hermes"

21 червня 2007, 13:48

Якось на головному рупорі київської влади ТРК "Київ" столичний мер Леонід Черновецький вів жваву бесіду з одним своїм підлеглим, який займається комунальними питаннями:

- А як вам, Сергію Петровичу, моя ініціатива з виділення двох мільйонів гривень на підвищення заробітних плат двірникам?
- О, Леоніде Михайловичу, це чудова ініціатива! Усі двірники Києва вдячні вам за таку турботу!
- А як вам, Сергію Петровичу, моя ідея з виділенням ще мільйона гривень на ремонт зламаних поштових скриньок в столичних під’їздах?
- О, Леоніде Михайловичу! Ці гроші були нам вкрай необхідні. Ми відзвітуємо за кожну використану копійку.

Це лише частина розмови, яка в цілому тривала години зо дві. Взагалі столичний мер полюбляє такі атракціони небаченої щедрості. Але чомусь від цього суттєвого покращення життя кияни досі не відчувають.


Зате столичні керівники продовжують дратувати киян своїми дорогими цяцьками і предметами розкоші.

Якщо схематично, то верхівка київської влади має кілька уподобань: улюблена машина - "Майбах", годинник – швейцарський "Rolex", марка одягу і аксесуарів – "Gucci" та "Hermes". Принаймні у цьому переконалися журналісти ТаблоID, які вкотре дослідили дорогі іграшки політиків.

Черновецький любить біле золото

Головний знак Ролекс - корона

Але тепер по-порядку. Про "Майбах", на якому їздить Черновецький , писалося багато. А от його золотий "Rolex" потрапив до фотооб’єктиву вперше.

Годинник Черновецького у 21100 доларів

Такий годинник хоч і без ексклюзивних функцій, але коштує немало. Інтернет рясніє пропозиціями про продаж різноманітних "Rolex". А така модель, як у Черновецького, ціною більше 21 тисячі доларів .

Екзотика від Довгого: з лопатою, не знімаючи "Ролекс"

Прибираючи сміття на суботниках, команда Черновецького намагається стати ближчими до народу

Секретар Київради Олесь Довгий вирішив не відставати від свого шефа. Він теж обзавівся корпоративним "Rolex". Проте його модель подешевше. Суттєво знизила вартість годинника Довгого сталь, з якої він виготовлений.

Мабуть, до золота Довгий поки не доріс. Він носить доволі скромний "Rolex" на масивному браслеті з трьома циферблатами на чорному фоні.

"Ролекс" Довгого коштує 6395 фунтів стерлінгів, тобто 12 745 доларів

Його вартість – 12 тисяч 745 доларів .

А от заступниця Черновецького Ірена Кільчицька вже давно забула про скромність.

Її "Rolex" у білому золоті з діамантами коштує майже 80 тисяч доларів .

Кільчицька носить на руці 80 тисяч доларів

Кільчицька носить на руці 80 тисяч доларів

Модель годинника Кільчицької має назву "Космограф Daytona" - винахідники передчували, що Ірена працюватиме заступницею в мера на прізвисько "Космос".

"Rolex" Кільчицької виготовлений з білого золота. Циферблат цього годинника повністю усипаний діамантами. Ремінець – зі шкіри крокодила.

ТаблоID вже писав і про сумку Кільчицької Hermes за 13 тисяч доларів, і туфлі Yves Saint Laurant за 900 доларів, годинник Breguet з діамантами за 40 тисяч євро.

Не зраджувати своїм традиціям вона вирішила і тепер. Однієї сумки Hermes Кільчицькій, мабуть, стало мало, і вона купила аналогічну, але в іншому кольорі і з іншого матеріалу.

Кільчицька і страусова сумка Hermes

Червона сумка Hermes заступника Черновецького – з модної цього сезону серед українських політиків шкіри – страусової. Нещодавно сам Віктор Янукович шокував європейську еліту своїми страусовими туфлями, потім донька Ківалова продемонструвала сумку з цього матеріалу , і Кільчицька не втрималася.

Вона купила таку ж сумку, як у Ківалової. Хіба що в іншому кольорі. Тепер в обох дам буде один головний біль – як не зустрітися у кулуарах Київради з однаковими аксесуарами.

Hermes зі страуса на інтернет-аукціоні продають за 21500 доларів

Ціна ж сумки Кільчицької перевалює за 20 тисяч доларів. На одному з сайтів, які, до речі, продають брендові речі зі знижками, страусове щастя Кільчицької коштує 21 500 доларів .

Hermes+Gucci=стиль від Кільчицької

Надпис Gucci на платформі засвітив брендові переваги Ірениі

А доповнити свій Hermes вона вирішила туфлями "Gucci", які також модні в нинішньому сезоні серед українських політичних дам. Ще навесні Юлія Тимошенко вдягла туфлі цієї марки з відкритим носком.

Гуччі Кільчицької - за 370 євро, тобто 518 доларів

Класичні "Gucci" Кільчицької – з нової весняно-літньої колекції. На офіційному сайті цього бренду ТаблоID знайшов такі за 370 євро, тобто 518 доларів .

Денис Басс теж обирає Гуччі

Характерні кільця "Гуччі" на туфлях Басса

Але виявляється "Gucci" носять не лише політики-жінки. У київській владі знайшовся Гуччіман чоловічої статі. Ним виявився нова зірка київської владної сцени перший заступник Черновецького Денис Басс.

Подібні тублі з замші...

... вартістю майже 600 доларів

На один з виходів в народ він вдягнув замшеві туфлі "Gucci" вартістю близько 600 доларів .

Залишається лише дочекатися, щоб у Басса з’явився годинник "Rolex", а там і до "Майбаха" не далеко...

Фото Анни Андрієвської та прес-служби Київради

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів