"Регіонал"-перебіжчик показав свій золотий Vertu за 27 тисяч євро

Понеділок, 14 травня 2007, 10:00

Володимир Заплатинський – це той депутат, який одним з перших відкрив у нинішній Верховній Раді перебіжницький сезон, змінивши фракцію "Нашої України" на "Регіони".

Заплатинський

Заплатинський

Скандал, що розгорівся через "мішки з грошима", які нібито носили влітку по парламенту, згодом перетворився на масштабну політичну кризу.

Заплатинський кладе свій золотий Vertu у золотий футляр

Заплатинський же встиг перефарбуватися з помаранчевих у біло-голубі кольори дуже вчасно. Так що зараз майже ніхто й не згадує, що цей відданий "регіонал" колись належав до так званої групи Кінаха, яка пройшла до Ради завдяки "Нашій Україні".

Як виявилося, життя у Заплатинського після цього кроку аж ніяк не погіршилося. І зараз "регіонал" розгулює по парламенту з золотим Vertu.

Такій мобілці позаздрить не лише звичайний смертний, але й сам Андрій Ющенко чи Віталій Хомутиннік. Цих відомих VERTUманів можна сміливо називати дітьми, які досі бавляться у пісочниці, у порівнянні з Заплатинським.

Модель Заплатинського - ліворуч. За 27 тисяч євро

Адже Vertu в нього не простий, а золотий. І коштує такий екземпляр до 30 тисяч євро.

На одному з Інтернет-магазинів така модель, як у кадра Кінаха, коштує майже 27 тисяч євро.

Справедливості заради варто зазначити, що козирний Vertu з’явився у Заплатинського вже давно, ще до того, як він змінив "не зрадь Майдан" на "покращення життя вже сьогодні".

Усі фото Анни Андрієвської


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів