"Регіонал"-перебіжчик показав свій золотий Vertu за 27 тисяч євро

14 травня 2007, 10:00

Володимир Заплатинський – це той депутат, який одним з перших відкрив у нинішній Верховній Раді перебіжницький сезон, змінивши фракцію "Нашої України" на "Регіони".

Заплатинський

Заплатинський

Скандал, що розгорівся через "мішки з грошима", які нібито носили влітку по парламенту, згодом перетворився на масштабну політичну кризу.


Заплатинський кладе свій золотий Vertu у золотий футляр

Заплатинський же встиг перефарбуватися з помаранчевих у біло-голубі кольори дуже вчасно. Так що зараз майже ніхто й не згадує, що цей відданий "регіонал" колись належав до так званої групи Кінаха, яка пройшла до Ради завдяки "Нашій Україні".

Як виявилося, життя у Заплатинського після цього кроку аж ніяк не погіршилося. І зараз "регіонал" розгулює по парламенту з золотим Vertu.

Такій мобілці позаздрить не лише звичайний смертний, але й сам Андрій Ющенко чи Віталій Хомутиннік . Цих відомих VERTUманів можна сміливо називати дітьми, які досі бавляться у пісочниці, у порівнянні з Заплатинським.

Модель Заплатинського - ліворуч. За 27 тисяч євро

Адже Vertu в нього не простий, а золотий. І коштує такий екземпляр до 30 тисяч євро.

На одному з Інтернет-магазинів така модель, як у кадра Кінаха, коштує майже 27 тисяч євро .

Справедливості заради варто зазначити, що козирний Vertu з’явився у Заплатинського вже давно, ще до того, як він змінив "не зрадь Майдан" на "покращення життя вже сьогодні".

Усі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів