Донька "Підрахуя" носить сумку зі шкіри туфель Януковича

7 травня 2007, 13:10

У доньки регіонала і колишнього голови Центральної виборчої комісії Тетяни Ківалової з батьком стосунки особливі.

Сина свого радник Черновецького з правових питань навіть назвала на честь батька.

У свою чергу охрещений колись в народі "Підрахуєм" Сергій Ківалов дав гроші на будівництво церкви великомучениці святої Тетяни.


Між іншим, хоча Тетяна Ківалова родинні статки не афішує, проте й те, що сім‘я живе не бідно не приховує.

"Ми ніколи не жили бідно - все-таки тато - доктор наук і професор, у нас завжди була машина, квартира в центрі Одеси. Але з іншого боку, я не могла піти в Одесі в комісіонку і купити все, що захочу. І тільки коли в 93-м він став консультантом фірми "Одесаінтерторг", почав часто їздити у відрядження в Німеччину, Австрію, тоді лише ситуація змінилася. Це були не Бо-зна які гроші як на теперішній час, але все-таки", - згадала донька "Підрахуя" в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

Тепер за ці, за словами Ківалової "не Бо-зна які гроші", вона принаймні може дозволити собі таку забавку, як сумка "Hermes".

У Ківалової сумочка "Hermes" з харктерно пришитими для цієї марки ручками, з ремінцями, які пронизують сумку по периметру, та маленькими "ніжками"

Ще у грудні в день п‘ятитисячного мітингу під будинком мерії донька екс-голови ЦВК засвітилася на людях із новинкою. В руках Тетяна Ківалова тримала розвернену задньою стороною назовні фіолетову сумку.

Це схожа модель "Hermes" з ідентичного матеріалу. Така сумка - з кришкою - коштує вже 21 з половиною тисячу доларів

ТаблоIDу вдалося розпізнати у "ручній кладі" Ківалової дуже не дешеву модель "Hermes".

Сумочка Ківалової коштує 13 тисяч 750 доларів

На Інтернет-барахолці ebay таку сумку, як у доньки "Підрахуя", можна придбати за 13.700 доларів. Виходить, що за ціною інтернет-аукціону сумка Ківалової виявилась навіть дорожчою за сумку Ірени Кільчицької.

Якщо згадати, що заступник Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька теж симпатизує цій марці, з‘являються цікаві умовиводи. Хто ж кому уподібнються в будинку мерії?

У будь-якому разі, сумки обох співробітниць мера надзвичайно схожі. Тож, і Кільчицьку, і Ківалову можна по праву вважати адептами марки "Hermes". По суті, одна й та сама модель. Відрізняється лише колір та матеріал, з якого виготовлено сумку.

Зокрема, Ківалова за своїми естетичними смаками ближча до Януковича. Адже так само, як і прем‘єр, радник мера надала перевагу дорогій і наразі модній страусовій шкірі.

Лишилося з‘ясувати, хто в моді на "Hermes" був першим – Кільчицька чи Ківалова.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів