Yves Saint Laurent Кільчицької за 900 доларів і Breguet за 40 000 євро

26 квітня 2007, 15:31

Після публікації в ТаблоID фотографії татуювання на нозі у заступника київського мера Ірени Кільчицької, в ЗМІ почалося активне обговорення.

Хтось погоджувався з тим, що тату справжнє. Хтось вважав, що Ірена Реонольдівна просто вдягла специфічні колготки з візерунком у формі сонечок. А хтось просто списав все на експерименти пані Кільчицької з дитячими перебивними малюнками.


Проте не лише маленькі червоні комашки на тілі Кільчицької привернули загальну увагу. ТаблоІD вирішив з'ясувати природу і походження туфлів на височезних підборах, в яких з'явилася пані Ірена на прес-конференції.

Кільчицька взулася в туфельки від Ів Сен-Лорана

Як з'ясував ТаблоID, якщо Тимошенко вирішила показати пальчики ніг у туфлях від "Гуччі", Кільчицька надала перевагу Ів Сен-Лорану. Туфлі, в яких у віторок була пані Ірена, можна побачити на офіційному сайті Yves Saint-Laurent.

До речі, Yves Saint Laurent Tribute з нової колекції весна-літо 2007 існують у трьох кольорах: чорний (з кремово-білим каблуком), червоий або фіолетовий.

Також є два варіанти висоти підборів: 10 сантиметрів і 15 сантиметрів.

Спереду на туфлях є майже 4-сантиметрова платформа, а також тоненький ремінець, що застібується на гомілці.

Дженіфер Лопес, Вікторія Бекхем та Крістіна Агілера в Yves Saint Laurent Tribute

Вочевидь, пані Ірена слідкує якщо не за модою, то за тим, як вдягаються зірки. Не так давно купа американських і не лише знаменитостей засвітилися на публіці у таких самих туфлях від Сен-Лорана.

І співачка Дженіфер Лопес, і дружина Девіда Бекхема Вікторія Бекхем, і співачка Крістіна Агілера у квітні потрапили в об'єктиви фотоапаратів саме в туфлях цієї моделі.

Гвен Стефані носить Сен-Лоран під брюки, а Джей-Ло взулася в Yves Saint Laurent Tribute на фотосесію для свого нового фільму "Bordertown"

В київському магазині Yves Saint Laurent ТаблоID сказали, що такі Tribute можна було купити у них в кількох варіантах. А ціна, залежно від матеріалу, коливалася від 3,300 до 4,500 гривень, тобто приблизно від 660 до 900 доларів.

Такі туфельки на височезних підборах пані Ірена купила за ціною від 660 до 900 доларів

Проте точну ціну для кожної моделі, окремо для шкіри, окремо для замші у різних кольорах, консультант-продавець нам сказати не зміг. А мотивував це тим, що всі туфлі розлетілися буквально за два дні, причому ще два тижні тому. Можливо, одну з пар Yves Saint Laurent Tribute київського бутіку забрала саме пані Кільчицька.

Однак туфлі від Сен-Лорана це дрібнички порівняно з шикарним годинником, який був на руці Ірени Реонольдівни у вівторок. Кільчицька до шокуючого за зовнішнім виглядом взуття вдягла шокуючий за ціною Breguet Reine De Naples.

Годинник Кільчицької з білого золота і діамантами

Коробка годинникового механізму Breguet виготовлена з білого золота. Годинник відрізняється сапфіровим склом, а циферблат і безель Breguet Reine De Naples прикрашені 117 діамантами приблизно у 0, 99 каратів. Диск годинника прикрашає крупний діамант у 0,26 каратів.

Між іншим, з таким Breguet пані Кільчицька може не те що в гори їхати, в море на 30 метрів пірнати, не боючись проникнення у годинниковий механізм води.

На одному з сайтів рекомендована ціна для Breguet Reine De Naples - понад 40 000 євро, тобто десь 240 000 гривень

На гільйошируваному золотому й посрібленому циферблаті у 18 каратів з арабськими цифрами розташований підпис Breguet. Стрілки такого годинника виготовлені з воронної сталі. Механічний годинник з автопідзаводом.

Такий годинник, як у Ірени Реонольдівни, можна було придбати зі шкіряним ремінцем. Проте Кільчицька вибрала дорожчий і більш гармонійний з естетичної точки зору варіант - браслет зі шнурочків з білого золота у (18 каратів, 750 проба).

Фото Оксани Тараніної та Перкіна Олексія

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів