Тимошенко і Турчинов вдяглися у "Louis Vuitton" і "Zilli" на $15 тисяч

25 квітня 2007, 10:00

Якщо під час помаранчевої революції люди ходили на Майдан для того, щоб почути полум’яні виступи лідерів опозиції, то тепер – щоб подивитися нову колекцію від "Луї Віттон".

Так жартують представники коаліції, які на своєму Майдані зразка 2007 року показують інколи набагато цікавіші речі. Чого вартий, наприклад, один пупок Ганни Герман!

Проте де в чому прихильники біло-голубих таки мають рацію. І в цьому переконалися журналісти ТаблоID, переглянувши фото з мітингу опозиції 31 березня під гучною назвою "зРаду – геть!"

Тимошенко продемонструвала Майдану свій "Луї Віттон"

Тоді до 100-тисячного мітингу вийшли лідери об’єднаної опозиції Юлія Тимошенко, В’ячеслав Кириленко і Юрій Луценко. На сцені також стояло з десяток їхніх колег-депутатів.

І на двох головних БЮТівцях, які стояли у першому ж ряду цієї дружної команди, виявився одяг дорогих відомих брендів.

"Луї Віттон" і "Зіллі" - разом веселіше!

Модель № 1 - Юлія Тимошенко у пальто "Луї Віттон". Сфотографувати його позолочений ґудзик з літерами "LV" у повній красі вдалося лише зараз, хоча у цьому верхньому одязі леді Ю з’являлася не раз.

Судячи з усього, пальто з якоїсь давньої колекції "Луї Віттон", бо ні в київському, ні в московському бутіку цієї марки подібної моделі не знайшлося.

Проте у магазині "Луї Віттон" ТаблоID повідомили, що в середньому жіноче пальто з тонкої вовни на шовковій підкладці можна купити в них за 30 тисяч гривень.

Тобто пальто Тимошенко обійшлося їй приблизно у 6 тисяч доларів.

Проте "Луї Віттон" Юлії Володимирівни затьмарив плащ її підлеглого – найближчого соратника Тимошенко Олександра Турчинова.

Отже, модель №2 – Турчинов у демісезонному плащі "Zilli".

На ґудзику одного з лідерів БЮТ, який того дня стояв на сцені поряд з Тимошенко, написано два слова "Zilli Paris", які розвіюють будь-які сумніви щодо непримітності плаща Турчинова.

Виявляється, Турчинов обрав улюблену марку одягу президента Віктора Ющенка. Колись ТаблоID писав про костюми Ющенка "Zilli" вартістю 25 тисяч гривень.

Проте плащ колишнього головного СБУшника тягне на більшу суму, ніж костюм президента.

Плащі Zilli. Фото з офіційного сайту

Плащі Zilli. Фото з офіційного сайту

В одному з найелітніших київських магазинів, де продають "Zilli", ТаблоID повідомили, що в них є такі ж демісезонні плащі, як у Турчинова, виготовлені з шовку і тонкої вовни.

Залежно від матеріалу їхня ціна може коливатися від 21 до 43 тисяч гривень. Тобто в середньому Турчинов виклав за свій плащ від 4 200 до 8 624 доларів.

А разом лідери БЮТ Тимошенко і Турчинов вдяглися на суму 10 200 – 14 624 доларів.

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів