Віра Іванівна носить "Prada". Сумка "Miu miu" за 1500 доларів

19 квітня 2007, 09:50

Найвідданіша соратниця президента Віра Іванівна Ульянченко ніколи не значилася у списках політиків-модниць. Навпаки, здавалося, що Віра Іванівна навмисне підтримує образ сільської вчительки, який їй так пасує.

Проте стрімкість, з якою захоплюються модними тенденціями її колеги з різних гілок влади зробила свою справу. І от Віра Іванівна нарешті опинилася серед шанувальниць "Луї Віттону", "Гуччі", "Шанель" та інших дорогих марок одягу.


Віра Іванівна на з'їзді "Нашої України"

Сумкою на амбразуру

Більше того, Віра Іванівна вирішила увірватися у політичну тусовку свіжим подихом молодіжного бренду.

На з’їзді "Нашої України" у понеділок губернатор Київщини сиділа у першому ряду. На її колінах органічно розташувалася сумка "Miu Miu".

Сумка "Міу Міу" розсекретила у Вірі Іванівні підпільну модницю

Цей бренд став самостійним у 1992 році, виокремившись від всесвітньо відомої італійської марки "Prada". Найцікавіше те, що лінія "Міу Міу", заснована на честь власниці "Prada" Міуччі Пради, орієнтована на юних дівчат. Хоча справедливості заради варто зазначити, що "Міу Міу" носять як молодь, так і поважні дами.

Шкіряний варіант сумки Віри Іванівни коштує 1579 доларів

Не встояла перед замшевою коричневою сумкою цього бренду і Віра Іванівна. До неї "Prada" можна було побачити лише на Юлії Тимошенко, але зафіксувати речі від "Міу Міу" на українських політиках ТаблоID ще не доводилося.

В Інтернет-магазинах аксесуар Віри Іванівни представлений у багатьох варіантах – різних кольорах і матеріалах. Так, сумка "Міу Міу" такої моделі зі шкіри в середньому коштує від 1000 до 1500 доларів.

Усе, що можна додати у фіналі цієї історії це фрза з фільму "Найчарівніша і найпривабливіша" з Муравйовою у головній ролі. Побачивши новий образ своєї непоказної затюканої співробітниці Клюєвої, її колега вигукнула: "Ну ти даєш, Клюєва - підпільна модниця!"

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів