"Понти" Януковича у Страсбурзі. Туфлі зі страусової шкіри

17 квітня 2007, 22:01

У Віктора Януковича є традиція. Виїжджаючи закордон, він одягає нові дорогі туфлі.

Так, минулого літа під час саміту ЄврАзЕС у Сочі Янукович осліпив своїх колег з Росії і Білорусі лаковими туфлями з чорної плетеної шкіри.

Цього разу Віктор Федорович вирішив справити незабутнє враження на європейську еліту. Поїхавши до Страсбургу на засідання ПАРЄ, Янукович не втримався, щоб не продемонструвати присутнім ексклюзив – туфлі з дорогої і рідкісної страусової шкіри.


Так, Віктор Федорович блиснув своїми туфлями перед генсеком Ради Європи Террі Девісом.

Янукович з Террі Девісом

Характерні випуклості на туфлях Януковича

На фото - Янукович і Девіс дають спільну прес-конференцію. Задоволений собою, український прем’єр навіть не помітив, як на його страусових туфлях розв’язався шнурок.

Те, що на ногах у Януковича чоботи саме зі страуса доводить випуклість, характерна для цього виду шкіри.

В українських магазинах знайти таке ексклюзивне взуття – справа не з легких. Навіть в елітних бутіках ТаблоID відповіли, що максимум, що колись було в їхніх колекціях – це туфлі зі шкіри страусових лап.

Проте взуття Януковича вироблене явно з інших частин бідної тварини, адже на лапах страуса немає випуклостей, а є луска.

Туфлі зі страусової шкіри. Майже такі, як у Януковича

В Інтернеті ж подібні туфлі представлені у ціновому діапазоні від 700 до 1200 доларів за пару.

Одні з таких, на які натрапив ТаблоID, можна замовити за 1285 доларів. При цьому з шкіри страуса у цих туфлях виготовлена лише верхня частина, на якій розташована шнурівка.

'Дорогі

Дорогі "понти" Януковича

Взагалі ж у світі туфлі зі страусової шкіри – щось на кшталт mauvais ton. Носити їх наважиться хіба що людина, схильна до показної розкоші.

Проте в Україні блиснути таким дорогим аксесуаром стає модно, зокрема, серед олігархів. Наприклад, туфлі зі страусової шкіри інколи носить мільйонер-нашоукраїнець Давид Жванія.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів