За 400 євро Тимошенко показала пальчики ніг

2 квітня 2007, 13:55

Оновлення природи навесні часто спонукає жінок до швидкого оновлення їхнього гардеробу. При цьому весняний шопінг починається ще тоді, коли на вулиці лежить сніг, але в магазинах вже з’явилися нові колекції одягу.

В результаті ходіння по магазинах нагадує легкоатлетичний спринт, адже головний приз "забігу" – можливість похвалитися новинкою раніше, ніж це зробить твоя конкурентка.

Перше місце цьогорічного змагання серед жінок-політиків, безумовно, посіла Юлія Тимошенко.


Тимошенко на початку засідання революційного комітету

Туфлі на високих підборах

Не встигло ще весняне сонечко прогріти землю, як Юлія Володимирівна застосувала у своїй опозиційній боротьбі важку артилерію – нові туфлі на височезних підборах.

Кільця "Гуччі"

Крім того, на руку леді Ю зіграла температура на вулиці і мікроклімат в авто. В результаті Тимошенко стала першою, хто дозволив собі білі туфлі "Гуччі" з відкритим носком.

Такі самі босоніжки, як і у Тимошенко, тільки іншого кольору

Саме у них Юлія Володимирівна вперше з’явилася у Парижі, а вже за кілька днів – вийшла у люди на Батьківщині.

Таким чином, на засіданні комітету національного порятунку, що відбулося минулої п’ятниці, Тимошенко мала змогу не лише показати всім присутнім свої нові туфлі, але й продемонструвати скромний педикюр.

Вартістю 405 євро

В тому, що Тимошенко вже вкотре зрадила своєму улюбленому французькому бренду "Луї Віттон" на користь "Гуччі", сумніву не було: два великі металеві кільця в районі носка – фірмовий знак цієї марки.

Як виявилося, босоніжки Тимошенко – з нової весняної колекції "Гуччі". Їхня ціна, згідно з офіційним сайтом компанії, складає 405 євро.

Новинка Юлії Володимирівни має особливо "порадувати" її головних політичних конкурентів, які вже давно розбили її монополію на модний дорогий одяг.

Цікаво, чи наважиться на такий самий трюк з оголенням своїх кінцівок, наприклад, Раїса Богатирьова?

Проте радість Тимошенко мають розвіяти синоптики, які обіцяють найближчим часом різке зниження температури і сніг...

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів