Авторка сукні Тимошенко розмальовує автомобілі

19 березня 2007, 16:26

Весна, весна, весна! У повітрі при температурі +10-+15 поселилася атмосфера оновлення, а десь недалеко літають чиїсь флюїди. Енергії у людей побільшало, а у представників творчих професій - і поготів.

А відомо, що енергія не зникає, перетворюється. От і цього разу весняна енергія сублімувалася у симпатичні візерунки на корпусах моторних автівок.

Тож минулої п'ятниці в автосалоні Suzuki відбулася прес-конференція кращих українських дизайнерів. Захід пройшов у рамках проекту Suzuki Swift fashion line — унікальна модна лінія арт-мобилей.


Айна Гассе

Ганна Бублик

До речі, серед присутніх на презентації можна було побачити Айну Гассе, Тараса Краскіна, Олександра Гапчука, Ганну Бублик і Олену Дуніну, першого заступника генерального директора "Авто Інтернешнл", офіційного дистриб'ютора Suzuki в Україні. А от Діана Дорожкіна на захід не завітала.

Суші в Україні з кожним днем все популярніше

От із цього викладали назву Suzuki

Тож, журналістам були презентовані п'ять образів Suzuki Swift, розроблених українськими дизайнерами. Між іншим, кожен з них має свій стиль, характер, колір і декор. Всі вони мають яскраву гаму кольорів і оригінальні візерунки.

fashion - мобіль "Rouge et Noir" від Айни Гассе

У Діани Дорожкіної fashion - мобіль називається "Happy"

"Хвиля щастя" Ганни Бублик

У Тараса Краскіна — "Gotta"

А в Олександра Гапчука "чоловічий" автомобіль "Gibson"

Всі відзначилися

Тож дизайнерам таки вдалося залишити слід в мобільній історії

Всі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів