Кільчицька, Черновецький і Суркіс підіймають рівень власної культури шикарними авто

15 березня 2007, 11:59

В Україні на очі пересічним перехожим все частіше потрапляють шикарні іномарки такі, як Maybach, Rolls-Royce, Lamborghini, Ferrari, McLaren або Mercedes нової серії S-класу. І, як виявляється, не лише в Києві. Лише трохи менше половини таких шикарних тачок українці купують саме в регіонах.

"Це в Росії з 260 проданих за минулий рік автомобілів 95% припадає на Москву. А в нас, що мене дуже тішить, 54% продається в Києві, а 46% – у регіонах", - запевняє гендиректор офіційного дилера Bentley в Україні компанії "Віпкар" Геннадій Овчарук в інтерв'ю "Фокусу".

За його словами, окрім Києва, люкс-автомобілі купують в Одесі, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові. Але є клієнти і з менших міст: Рівне, Луцьк, Луганськ, Краснодон, Єнакієве. Останнє місто в наведеному ряді не може не тішити, тому що це - батьківщина Віктора Януковича.


До речі, прокатитися з вітерцем на таких машинках полюбляють як чоловіки, так і жінки.

Ринат Ахметов презентував Ротару сніжно-блакитний Bentley

"В Україні на Bentley їздить, наприклад, відома модель Сніжана Онопка, Софія Ротару. І ще 12 жінок", - розповідає Овчарук.

Між іншим, з 76 зареєстрованих в Україні Bentley близько 30 машин було завезено нелегальним шляхом.

А що стосується цін, то, прикладом, ту саму Bentley сьогодні можна придбати у діапазоні цін від 233 до десь 920 тисяч євро. Саме стільки коштував найдорожчий екземпляр, проданий у Києві. Все залежить від того , наскільки "нафантазує" покупець.

Геннадій Овчарук - продавець "іграшок" на колесах

Виходить, такі авто купують дуже заможні люди, у яких в гаражі вже є кілька непоганих машин. Але їм потрібний автомобіль ще й для виїзду "у світ", аби показати, чого вони нібито досягли у своєму житті. А отже, для підтримання і демонстрації власного статусу.

"Але, звичайно, Bentley купується тоді, коли в житті вже все є – і підприємство працює добре, і квартира відмінна в центрі міста, і заміський будинок уже збудовано. А гроші продовжують зароблятися. Тоді потрібно просто не соромитися їх витрачати", - пояснив гендиректор "Віпкар".

До того ж, запевняє він, цілком вистачає непоганих українських доріг для того, щоб, скажімо, у суботу виїхати на такому шикарному авто на звану вечерю.

А Черновецький нещодавно навіть потрапив у аварію на своєму Maybach

"А можна просто поганяти по Бориспільській трасі", - додає Овчарук.

І взагалі, він впевнений, що такі круті машини просто таки виховують українського споживача.

"...українці виїжджають за кордон, дивляться, як там живуть люди, знайомляться з їх традиціями. Я не скажу, що це вже на 100% нова аристократія, її становлення тільки йде. Але такі продукти, як Bentley, роблять внесок в естетичне виховання українців. Ці машини зобов'язують поводитися належним чином", - переконує він.

Цікаво, чи таки виріс після купівлі дорогого шикарного авто Олександра Волкова чи новоспеченої мами Ірени Кільчицької.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів