Кільчицька носить "Hermes" у 6 разів дорожчий за "Chanel" Катерини Ющенко

28 лютого 2007, 16:39

Довгий час секрети стилю Катерини Ющенко нікому не вдавалося розгадати. На виду була лише любов першої леді до етнічних мотивів в одязі.

Проте, як виявилося, дружина Ющенка не гребує й відомими у світі модними брендами.

Друга ж героїня ТаблоID давно відома як любитель дорогих і кричущих марок.


І якщо Катерина Ющенко взяла на озброєння відомий афоризм Коко Шанель "Мода минає, а стиль залишається", то заступниця Черновецького народний вислів – "Чим дорожче, тим гарніше".

Тепер нарешті стало зрозуміло, звідки в гардеробі Катерини Ющенко стільки елегантних речей – вона прихильниця стилю від Chanel.

Катерина Ющенко у колі ув

Катерина Ющенко у колі ув'язнених жінок у колонії

У середу ТаблоID "зловив" дружину президента з невеличким, проте дуже промовистим аксесуаром цього бренду.

Проте цього разу найбільш вразив не предмет гардеробу пані Катерини, а місце його застосування. З сумочкою "Шанель" дружина Ющенко поїхала до Надержинщинської виправної жіночої колонії № 65 у селі Божківське Полтавської області.

Того ж дня дружина Ющенка відвідала Полтавський краєзнавчий музей

Рожева шкіряна сумочка на тоненькому ланцюжку пасувала до пальто, костюму і туфельок того ж кольору пані Катерини, проте явно дисонувала з сірими стінами колонії і такими ж сірими обличчями арештанток.

Тут її і побачили з сумочкою Chanel

Сумочка повернута зворотнім боком

Подібна модель сумки Chanel, як у Катерини Ющенко, знайшлася на всесвітньо відомому Інтернет-аукціоні ebay, який має славу такої собі Інтернет-барахолки.

Подібна сумочка коштує більше 2-х тисяч доларів

У ньому сумка першої леді коштує понад 2 тисячі доларів , проте можна припустити, що справжня ціна цього аксесуару набагато вища.

Зворотній бік - один в один, як у сумочки дружини президента

А так вона виглядає спереду

Проте така розкіш від Chanel виглядає майже убогістю у порівнянні з сумкою Hermes Ірени Кільчицької.

Кільчицька із сумкою Hermes переконливих розмірів

Зі своїм дорогим шкіряним аксесуаром теракотового кольору заступниця київського мера завітала на чат до "Української правди".

Як виявилося після довгих пошуків подібної сумки в Інтернеті, вона коштує не менше 13 з половиною тисяч доларів, хоча справжня магазинна ціна без знижок може бути значно вищою.

Така, як в Кільчицької, сумка коштує 13 тисяч 500 доларів. Щоб замовити її по інтернету, доведеться викласти ще 146 доларів на транспортні витрати

Якщо згадати усіх попередніх політиків, які ставали "жертвами" ТаблоID завдяки своїй любові до дорогих брендів, то можна сказати, що Кільчицька виявила оригінальність.

Якщо пристрастю до Chanel палає не лише Катерина Ющенко (згадати лише Раїсу Богатирьову), а до " Луї Віттону" – не тільки Юлія Тимошенко ( знову Богатирьова , Наталя Королевська і навіть Ігор Коломойський ), то шанувальників Hermes, окрім Кільчицької, серед політиків поки знайти не вдалось.

Фото прес-служби президента і "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів