Син Януковича - крутіший за батька, або 170 тисяч на руці

21 лютого 2007, 11:23

За півроку другого прем’єрства Віктора Януковича його син, здавалося, не встиг відзначитися жодним гучним скандалом. А стиль поведінки молодого "регіонала" вражав своєю демократичністю.

Скромний Вітя купує диски на "Бесарабці", радіє поповненню у родині своєї кішки, а у вільний час грає у більярд. Таким був портрет Януковича-молодшого, поки, придивившись до Віті уважніше, ТаблоID не побачив, що за стилем життя він нічим не поступається більшості звичайних депутатів.

Більше того, виявилося, що Віктор Вікторович – крутіший за власного батька. Принаймні у своїй любові до дорогих годинників.


Янукович - поціновувач дорогих годинників

Отже, син українського прем’єра має бути дуже пунктуальним. Адже лише за час його піврічного депутатства, ТаблоID нарахував у "регіонала" 5 різних годинників. При цьому Янукович-молодший може похвалитися гарним смаком – усі аксесуари належать до відомих годинникових брендів.

de Grisogono Януковича

Першим і найдорожчим у колекції Віктора є швейцарський годинник de Grisogono .

... за 12 тисяч доларів

Модель, яку носить молодший Янукович, - з колекції Instrumento Uno. Його годинник відомий повноцінною індикацією часу в другому годинному поясі, встановленою за допомогою окремої заводної голівки.

"Корпус - злегка опуклої і складної конструкції з рухливими стійками для браслета", - описує Instrumento Uno de Grisogono один із сайтів.

Годинник Януковича з нержавіючої сталі, ремінець - зі шкіри алігатора

В інтернет-магазинах таку модель оцінюють як мінімум у 12 тисяч доларів .

Другий годинник Віті, який вдалося зафіксувати ТаблоID, виготовлений у не менш відомій швейцарській годинниковій майстерні Ulysse Nardin.

На руці у сина Януковича - ще один швейцарський бренд Ulysse Nardin

Він належить до серії "Michelangelo Gigante" і коштує близько 6,5 тисяч доларів.

... вартістю 6400 доларів без знижки

Треба сказати, що годинник Януковича-молодшого – чи не найдешевший у цій колекції, адже виготовлений зі звичайної нержавіючої сталі, а не, скажімо, з білого золота. Такий екземпляр тягне на всі 16 тисяч.

З наступним швейцарським годинником Віті Януковича " Zenith " пов’язана ціла історія.

Перша спроба зафіксувати годинник Віті Zenith

Побачивши якось на руці "регіонала" цей шедевр, кореспондент ТаблоID так і не зміг того дня чітко сфотографувати його "на пам’ять".

Вже наступного дня, помітивши Віктора Вікторовича у кулуарах Верховної Ради, журналіст вирішив спитати в нього про годинник. Проте виявилося, що цього разу Вітя його не одяг, але порадив знайти такий самий екземпляр у когось іншого.

Подібний до Вітіного годинника екземпляр знайшовся в іншого депутата. Різниця - у кольорі циферблату

Шукати довго не довелося. На руці одного з депутатів у сесійній залі виявився такий самий годинник, як у Віктора, що він сам і підтвердив. Єдиною відмінністю між двома годинниками є колір циферблату – у Януковича він чорний.

9500 швейцарських франків = 7 тисяч 628 доларів

В одному з Інтернет-магазинів такий годинник коштує 9500 швейцарських франків. Якщо перевести це у долари, то вийде, що Янукович-молодший носить на руці 7 тисяч 628 "зелених".

Ще один годинник, якому надав перевагу син прем’єра, належить до одного з найвідоміших швейцарських годинникових брендів "Breitling for Bentley".

Годинник Януковича-молодшого Breitling

Модель Януковича, як сказано на одному сайті з продажу таких аксесуарів, має 24-годинний циферблат, хронограф з функцією флайбек і є першим в історії Breitling турбійоном.

"Родзинкою" цих годинників є те, що їхні циферблати і шкіряні ремінці повторюють відповідні кольори кузовів і салонів автомобілів.

В інтернет-магазині такий годинник коштує 6620 доларів

Якщо брати ціну без знижок, то такий годинник коштуватиме щонайменше 6,5 тисяч доларів .

Останнім у колекції Януковича-молодшого є найбільш пролетарський годинник російського виробника.

Годинник московського годинникового заводу імені Кірова. Фото "Остров"

З годинником московського годинникового заводу імені Кірова Віктор засвітився восени в ахметівському готелі "Донбас Палас" на виставці "Високе ювелірне і годинникове мистецтво" з експонатами від Chopard, Bovet, Harry Winston, Hublot, Carrera y Carrera.

Подібна марка коштує близько 800 доларів

Тоді, на питання журналістів, якій марці годинників надає син прем'єра, Віктор Вікторович охоче продемонстрував зап’ястя, на якому красувався годинник саме цієї марки.

"Я знав куди йду. Я думаю, що мій вибір гідно оцінять журналісти і всі присутні. Тим більше, що це дуже гарний і надійний годинник - і з цим ніхто не зможе посперечатися", - сказав він, писав тоді "Остров".

Янукович-молодший розглядає годинники Bovet. Фото "Остров"

Однак, при цьому власник "гарного і надійного" годинника надовго затримався біля стенду компанії Bovet, зацікавивши новинками годинникових майстрів.

Що ж до російського годинника, то він не дотягує і до тисячі доларів. На одному із сайтів вдалося знайти подібну модель за майже 800 доларів.

Проте якщо підрахувати усі 5 годинників, зафіксованих ТаблоID, сума вийде цілком пристойна – майже 33,5 тисячі доларів!

Якщо не брати соратника Януковича-молодшого по партії Віталія Хомутинніка, предмети розкоші якого потягли аж на 300 тисяч доларів, то Вітя переплюнув багатьох попередніх "жертв" ТаблоID. А в першу чергу свого батька, адже всі предмети гардеробу прем’єра, які вдалося зафіксувати, коштували не більше 20 тисяч доларів.

Тому молодшому Януковичу залишилося лише одне – побити рекорд Ріната Ахметова, який носить на руці півмільйонний аксесуар.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів