Переможці конкурсу "Понти року-2006" від TabloID: Черновецький, Богатирьова, Ахметов...

Середа, 27 грудня 2006, 16:58

Рік, що минає, подарував чимало сюрпризів спостерігачам і нових заміських маєтків учасникам політичної боротьби. У Верховній Раді час від часу гуділи сирени, на Банковій не припинялися переговори, а у Київраді взагалі доходило до розбивання скла і проколювання ручками долонь опонентів.

Самі ж політики не припиняли демонструвати свою любов до життя – шикарні машини, дачі та предмети розкоші доповнювали скромний побут народних обранців.

У фіналі року ТаблоID вирішив об’єднати усі ці дорогі дрібнички політиків у новорічному рейтингу "Понти року". У ньому фігуруватимуть високопосадовці, які здивували нас своїми земними благами. Проте, судячи з усього, у новому році народні обранці будуть ще більш "понтовими"...

У номінації "Машина року" – три претенденти. Найпонтовішими у цьому році були тачки трьох обранців – мера Києва Леоніда Черновецького, депутата від блоку Тимошенко Олександра Фельдмана і лідерки фракції "регіонів" Раїси Богатирьової.

"Майбах" Черновецького припаркований біля стін Київради

"Майбах" Черновецького перемагає не стільки за власними шикарними параметрами, скільки за демонстративністю його використання.

Ще свіжий у пам’яті випадок, коли мер припаркував свій лімузин прямо під знаком "зупинка заборонена" – всупереч правилам дорожнього руху. А евакуатори, розпорядження про застосування яких видав сам Черновецький, навіть не посміли би наблизитися до такої машини.

'Фельдман

Фельдман в обіймахТимошенко

Трохи меншими "понтами" відзначився Фельдман. Він їздить на сірому "Бентлі Ернаж". На відміну від своїх дешевших сородичів "Бентлі Континенталь", цей "Бентлі Ернаж" залишається надзвичайною рідкістю на дорогах Києва, а їхніх власників можна перерахувати на пальцях.

Фельдман припаркувався біля Верховної Ради

Проте в понтах Фельдман переміг тому, що не соромиться приїжджати на своєму "Бентлі" до стін парламенту.

"Порше" Богатирьової

Піжонське авто Раїси Богатирьової "Porshe Cayenne Turbo", про яке нещодавно писав ТаблоID, опинилося на третьому місці. Потрапити до рейтингу цій машині дозволила її вартість у мільйон гривень. Проте побачити "Порше", як у Богатирьової, у Києві – не проблема. На дорогах столиці їх десятки, якщо не сотні.

Богатирьова "щеголяє" сумкою "Шанель"

Але Раїсі Василівні є чим пишатися. Якщо у номінації "Машина року" її авто поступилося іншим, то у номінації "Брендоносець року" Богатирьовій пощастило більше.

За останній рік Богатирьова, яка раніше ходила у вбраннях провінційних бухгалтерок, зробила великий прорив – її вбрання від "Chanel" "Gucci", "Louis Vuitton" обговорювали далеко за стінами парламенту.

Сама ж "регіоналка" якось зізналася, що надає перевагу одягу від Christian Dior.

'Тимошенко

Тимошенко в "Ескаді"

Юлія Тимошенко, яка вважається великою модницею, втім, не змогла переплюнути Богатирьову у своїй любові до модних брендів.

Леді Ю, як і раніше, вдягається у "Луї Віттон". Хоча й тут є на що подивитися. ТаблоID неодноразово писав про сумочки, сукні, пальто та інші речі цього бренду.

Проте останній рік приніс до гардеробу Тимошенко і дещо нове і "нелуївіттонівське" – піджак "Escada", пояс "Prada" і сумнозвісне намисто "Dolce&Gabbana", яке в результаті виявилося штучними перлами.

Кільчицька у гламурному "Dolce"

Відкриттям року у цій номінації можна вважати заступницю мера столиці Ірену Кільчицьку. Хоча її гардероб поки не вдалося повністю дослідити, сама Кільчицька не приховує, що носить дорогі прикраси з діамантами і одяг модних брендів.

Букви "D&G" на гудзиках

Підтвердження цього знайшлося дуже швидко. На одному з фото Кільчицьку зафіксували у гламурному блискучому піджаку "Dolce&Gabbana" – моди початку 2000-х років.

Заради справедливості варто згадати і ще кількох фігурантів цьогорічних "гардеробних історій" ТаблоIDу – Віктора Януковича і Віктора Ющенка. Хоча прем'єрські речі від "Brioni" й президентські від "Zilli" також тягнуть на суми з кількома нулями, "понти" Януковича і Ющенка поки не змогли конкурувати з вище згаданими політиками.

Не менш цікавою виявилася і номінація "Годинник року". Переможцем у ній сміливо можна назвати найбагатшу людину України Ріната Ахметова. Якщо в інших номінаціях на диво Рінат Леонідович пас задніх, то у цій проявив себе "на всю катушку".

Ахметов носить на руці півмільйона

Vaсheron Constantin зі скелетоном

Один годинник Ахметова "Vaсheron Constantin" коштує, як півтора "Бентлі" Фельдмана. Рожеве золото, хвилинний репетір і скелетон такого шедевру годинникового мистецтва підняли Ахметова на найвищу сходинку "понтових" політиків цього року.

На другому місці у категорії годинників опинилися дорогий аксесуар соратника Ахметова Бориса Колесникова. Його годинник з турбійоном "Bovet" належить до лімітованої колекції.

Колесников носить "Бове"

Це годинник з турбійоном

У київському магазині, де продають "Бове", такого годинника, як у Колесникова, не виявилося. ТаблоID сказали, що подібні моделі виготовляють лише на замовлення, строк якого складає приблизно чотири місяці.

Хомутиннік носить "Бреге"

Ціна ж такого годинника, як у Колесникова, може варіюватися від 100 тисяч доларів до безкінечності, в залежності від функцій, які він має. Але зважаючи на дорогоцінні камінчики, якими оздоблений годинник регіонала, такий аксесуар може потягнути тисяч на 200.

... і "Аудемар Піге"

Наступним у рейтингу опинився молодий наступник Ахметова ще один "регіонал" Віталій Хомутиннік. Депутатська зарплата і бізнес-минуле Хомутинника на торгівлі пуховиків дозволили йому "попонтуватися" перед колегами на славу.

Цього року в об’єктив ТаблоID потрапили два годинники Віталія - "Breguet" і "Audemars Piguet". Обидва аксесуари – найдорожчої цінової категорії. Це статусні речі, носити які вважається особливим шиком.

У категорії "Дорога дрібничка року" номінатів не бракувало. До неї потрапили українські політики зі своїми мобільними телефонами, прикрасами та іншими дорогими штучками.

"Vertu" Хомутинніка

Зважаючи на те, що чи не кожен народний обранець блищить золотом, платиною і діамантами, то визначити переможців у цій рубриці було майже неможливо.

... і Волкова

Тому ТаблоID вирішив просто згадати людей та їхні дорогі дрібнички, які радували українців цього року.

Золоті пера Ющенка

Так, вже згадуваний Віталій Хомутиннік запам’ятався своїм телефоном "Vertu" і обручкою "Damiani", колишній нардеп Олександр Волков - тим самим "Vertu" і розповідями про шкарпетки "Brioni", а Віктора Ющенко – своїми ручками "Montblanc" і "Aurora".

А поки ТаблоID складає рейтинги "понтів", українські політики напевно ходять по магазинах і обирають собі та своїм рідним новорічні подарунки.

Залишається сподіватися, що новий "Бентлі" або годинник "Бреге" під ялинкою політичних босів не перетвориться на свиню для "маленького українця".

У публікації використані фото "Української правди", Анни Андрієвської, Олександра Прокопенка, прес-служби президента, прес-служби КМДА


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів