Тимошенко одягла піджак Escada за 25 тисяч

9 листопада 2006, 15:40

Смаки Юлії Володимирівни Тимошенко з часом стають усе вибагливішими і вибагливішими.

Якщо остання її сукня від Луї Віттон, про яку на початку літа писав TabloID, обійшлася екс-прем'єру у близько 3 тисячі доларів, то вже через місяць вона продемонструвала піджак значно вищої вартості.

Мова йде про білий піджак, у якому Тимошенко з'явилася у розпал літа і коаліційних переговорів – за круглим столом у президента.


Тоді TabloID не вдалося "на око" оцінити обновку Леді Ю чи одразу встановити марку або дизайнера, однак усе таємне стає явним.

"Пані Юліє, у вас такі смаки, що зарплати прем'єра вам просто не вистачить". Фото прес-служби президента

Так, 27 жовтня у палаці культури "Україна" пройшов фінал конкурсу "Міс Європа-2006". На захід прийшла член всеукраїнського національного кастингу "Міс Європа", президент модельного агентства "Карін" Влада Литовченко.

Саме завдяки їй розкрилася ще одна маленька "таємниця" гардеробу Юлії Володимирівни – на Литовченко виявився піджак, ідентичний екс-прем'єрському.

"Насправді, я побачила, що у Юлії Тимошенко є такий самий піджак вже після того, як його купила", - розповіла Влада у коментарі TabloID.

Влада Литовченко у піджачку з паском. Фото УНІАН-фотосервіс

За словами Литовченко, піджак вона придбала у київському магазині Escada, за 4 тисячі євро (!), тобто понад 25 тисяч гривень.

"Я купила жакет наприкінці серпня – це колекція осінь-зима 2006-2007. Сам піджак привабив мене тим, що там є ручна робота, зокрема, вишивка на мереживі. Мені це у чомусь нагадало Valentino", - додала модель.

Ручна робота - стрічечки, мереживо та бісер

Невідомо, що привабило у піджаку Юлію Тимошенко, але смаки у вбранні Леді Ю вже давно мали б розірвати вщент ті достатки, що вона декларує. Також виникає ще одне питання: чому ця жінка носить сукні вартістю не менше кількох тисяч доларів і при цьому чіпляє на себе несправжні коштовності?

Треба віддати данину або інтуїції Тимошенко, або її елементарній логіці: прикраси можна зняти в будь-який момент (як із Кушнарьовим і намистом), а от із сукнею все складніше. Такого стриптизу в парламенті не було ще ніколи.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів