Коломойського і Тимошенко об’єднала... любов до "Louis Vuitton"

25 жовтня 2006, 13:04

Його називають олігархом-мільярдером, співвласником бізнес-імперії "Приват". У його володінні - десятки великих заводів та активів. Він вселяє в конкурентів почуття заздрості, а інколи і страху. Його нафтовий, банківський і металургійний бізнес приніс йому близько 3 мільярдів доларів.

Карлсон? Санта Клаус?

Ігор Коломойський – поважна особа, яку не зустрінеш просто так на вулиці. Він їздить на шикарних автомобілях, харчується виключно у дорогих ресторанах і одягається в елегантні костюми від модних дизайнерів. А ще в нього, мабуть, є золотий унітаз. Саме таким весь час малювала свідомість образ життя одного з найкрутіших українських олігархів до тих пір, поки...


"Які ви тут всі серйозні"

Поки одного осіннього дня ця VIP-персона не з’явилася у готелі "Київ". У вівторок Коломойський прийшов на "сходку" бізнесменів, які є власниками футбольних клубів, або якимось чином причетні до футбольного бізнесу.

Віце-президент Федерації футболу і власник клубу "Дніпро" явно не очікував присутності журналістів. Невідомо, чим саме був спричинений незвичайний зовнішній вигляд Коломойського – втомою від офіціозу, відсутністю комплексів або бажанням бути непоміченим – але все це лише підсилило увагу до його персони.

У Коломойського стара, ду-у-у-же стара  Nokia

У Коломойського стара, ду-у-у-же стара Nokia

Справа в тому, що Коломойський був одягнений у велюровий костюм кольору "світлий беж" (причому відтінки кольорів брюк і піджаку дещо різнилися), чорні черевики і стару яскраво-червону футболку із розтягненим комірцем. Увесь цей ансамбль приправлявся темно-брунатною сумкою-портфелем через плече.

Хлопці, та я взагалі у село їхав

"Хлопці, та я взагалі проїжджав повз, дай, думаю, зайду"

У цьому одязі олігарх Коломойський зустрічався зі своїми колегами, які всі до одного були у костюмах і при краватках.

'Портфель

Портфель "Луї Віттон"

Поряд з Ринатом Ахметовим, братами Суркісами, Костянтином Жеваго, Петром Демінським і Сергієм Тарутою такий "модний" Коломойський, та ще й із скуйовдженим волоссям, був більше схожий чи то на Карлсона, чи то на Санта Клауса, який бурхливо відсвяткував Новий рік.

Але найбільшим шоком, яким порадував у цей день Коломойський журналістів, став його портфель. На перший погляд ніщо не говорило про його ексклюзивність. Але таємницю олігарха розкрив фотооб’єктив кореспондента ТаблоID. На ремені портфелю співвласника групи "Приват" великими буквами написано: "Louis Vuitton".

Цікаво, зрадіє чи засмутиться Юлія Тимошенко від такої новини? Мало того, що її улюблену французьку марку одягу тепер носить чи не увесь політичний бомонд, так ще й чоловіки-олігархи відтепер надають перевагу саме "Луї Віттону".

Як би там не було, але зі стилем Коломойського тепер майже все зрозуміло. Залишилося лише за традицією дізнатися про вартість його портфелю.

Фото з сайту "Луї Віттон"

На офіційному сайті "Луї Віттон" нам вдалося знайти той самий аксесуар, як у Коломойського. Серед портфелів зі шкіри "Cuir Taїga" цієї марки є один, який коштує 765 євро.

Але справа, безумовно, не в ціні. Олігарх Коломойський може собі дозволити і не такі "дрібнички". Цікавим є його вибір саме на користь улюбленого бренду Тимошенко .

Відтепер в опонентів леді Ю з’явився ще один, хоча й кумедний, привід пов’язувати її з Коломойським. Адже лідерку БЮТ частенько звинувачували у лобіюванні інтересів "Привату".

"От бачите, вони навіть один "Луї Віттон" носять", - можуть тепер сказати вороги Тимошенко.

Фото Анни Андрієвської


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів