Годинник, телефон, обручка Хомутинніка. "Скромное обояние буржуазии"

31 липня 2006, 10:00

Ринату Ахметову росте гідна заміна. TabloID упіймав у Верховній Раді депутата, який років через десять може набрати темпи нинішнього найбагатшого українця. Принаймні, у аксесуарах.

Ним виявився 29-річний "регіонал", друг Януковича-молодшого та інших донецьких політиків Віталій Хомутиннік.


Мерседес S-500 Хомутинника

Мерседес S-500 Хомутинніка. Фото Анни Андрієвської

Якщо годинник Рината Леонідовича, про який писав ТаблоID , коштує, як два "Бентлі", то сукупна вартість причиндалів молодого депутата тягне на трикімнатну квартиру у центрі Києва.

Такий самий мерс, як у Хомутинника

Такий самий мерс, як у Хомутинніка

Мерс Хомутинника коштує 120 тисяч євро

Мерс Хомутинніка коштує більше 130 тисяч євро

Почнемо з машини. Їздить Хомутиннік на Mercedes S500, який можна купити за 130 тисяч євро, тобто 164 тисячі доларів.

Викликають захоплення годинники Хомутинніка. TabloID зафіксував на зап’ясті депутата принаймні дві непересічні моделі.

Хомутинник випадково показав свій годинник. Фото Анни Андрієвської

Хомутиннік випадково показав свій годинник. Фото Анни Андрієвської

Перший годинник – це "Breguet". "Бреге" вважається одним з найдорожчих брендів, це – статусна річ. "Носити Breguet — значить відчувати мозок генія в себе в кишені", - сказав найвідоміший збирач цих механізмів колишній мер Лондона Давід Саломонс.

'"Бреге"

"Бреге" Хомутинніка

Найпростіша модель "Бреге" з трьома стрілками навіть без індикатора дати коштує під десять тисяч доларів.

Але годинник Хомутинніка має турбійон – пристрій, який компенсує вплив гравітаційного поля Землі на точність ходу. Ця опція відразу піднімає вартість до 60-70 тисяч доларів.

Годинник Хомутинніка з білого золота або платини коштує не менше 100 тисяч доларів. На російському сайті нам вдалося знайти таку ж модель, як і в Хомутинніка. За неї просять рівно десять пачок стодоларових купюр.

Другий аксесуар, який вдалося помітити на руці Хомутинніка, коштує дещо дешевше – близько десяти тисяч доларів.

Спортивний "Аудемар Піге" Хомутинніка. Фото Анни Андрієвської

Цей спортивний годинник марки Audemars Piguet Royal Оak Оffshore депутат "засвітив" перед об’єктивом ТаблоID під час футбольного матчу між учасниками наметових містечок Партії регіонів та "Пори".

Годинник "регіонала"

Фото з офіційного сайту "Аудемар Піге"

Компанія "Аудемар Піге" відома у світі не менше, ніж "Бреге".

Годинник Хомутинніка ціною в 15 тисяч "зелених"

В одному з київських магазинів, де представлена марка "Аудемар Піге", ТаблоID відповіли, що годинник Хомутинніка коштує від 5 тисяч доларів, проте ця ціна є мінімальною.

На питання, скільки може максимально коштувати Royal Оak Оffshore, у магазині порадили завітати до них особисто, оскільки таку суму краще не називати у телефонній розмові. В цілому ж вартість такого годинника залежить від дорогоцінного металу та каміння, яким він оздоблений.

В одному з інтернет-магазинів годинник Хомутинніка можна знайти за $10,495. Проте реальна ціна, як зазначено на сайті, складає $15 200.

Хомутинник не може обійтися без Vertu

Хомутиннік не може обійтися без Vertu. Фото Анни Андрієвської

Для телефонних контактів зі світом Хомутиннік користується... правильно, Vertu. Судячи з фото, найпевніше, це модель з нержавіючої сталі. Вона коштує близько 10 тисяч доларів.

... вартістю 10 штук

... вартістю 10 штук

Про Vertu та його власників ТаблоID писав вже неодноразово. У парламентських кулуарах ходять чутки, що саме Хомутиннік завів моду на ці телефони і тепер дарує їх своїм друзям. До речі, на день народження сина Януковича Віталій подарував саме мобілку, проте так і не показав, яку саме.

'Кблучка

Каблучка "Даміані" з 20 діамантами

Фото Анни Андрієвської

На підмізинному ж пальці Хомутинніка красується обручка з білого золота з 20 діамантами, виготовлена всесвітньо відомим італійським ювелірним домом "Даміані".

Прикраса Хомутинніка – з відомої колекції S.side, дизайнерами якої є директор дому Сільвія Грассі Даміані, а також голлівудський актор Бред Пітт.

Колекція S.side "Даміані"

"Готуючись до весілля з Дженніфер Аністон, Пітт вирішив надягти на пальчик своєї коханої щось особливе і дуже ексклюзивне. Йому потрібна була каблучка, якої ще не було ні в кого. Проста, але з таємним значенням. Скромна, але обов'язково з діамантами. Таке замовлення Бред Пітт зробив Сільвії Грассі Даміані. А вона взяла та й запропонувала йому самому виступити дизайнером обручок для власного весілля. Так було покладено початок нової лінії обручок від Damiani", - розповідає історія.

Така ж каблучка, як у Хомутинніка, тільки у жовтому золоті

У київському бутіку така сама каблучка, як у Хомутинніка, коштує близько 16 тисяч гривень, тобто $3200.

До дизайну цієї лінії приклався Бред Пітт

До дизайну цієї лінії приклався Бред Пітт. Фото з офіційного сайту "Даміані"

Якщо підрахувати усі його предмети розкоші, вийде близько 300 тисяч доларів. Однак сам Хомутиннік зізнався, що за свої дорогі годинники не платив.

'Фото

"Breguet мені подарували друзі на день народження", - сказав Хомутиннік, додавши, що годинник вартістю 100 тисяч доларів він отримав від власного кума.

"Друзі в мене різні, і теж не бідні", - додав Хомутиннік. За його словами, спортивний Audemars Piguet йому подарували одеські кореша.

А в інтерв’ю ТаблоID Хомутиннік зізнався про свій перший мільйон. Читайте цей текст на нашому сайті найближчим часом.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів