Рудьковський надає перевагу костюмам Джеймса Бонда за $5 тисяч

20 липня 2006, 17:12

Соціаліст Микола Рудьковський, судячи з усього, вирішив в усьому бути схожим на Джеймса Бонда.

Читачі ТаблоID, мабуть, пам’ятають, як Микола Миколайович роз’їжджав на "Aston Martin", улюбленій машині легендарного спецагента 007.


'Рудьковський

Рудьковський у костюмі "Brioni". Фото Анни Андрієвської

Тепер соціаліст Рудьковський, відомий своєю близькістю до Януковича (саме він, кажуть, зіграв не останню роль у переході СПУ до антикризової коаліції), хизується у Верховній Раді новим костюмом від відомої італійської марки "Brioni".

... підкладка видає Рудьковського

... підкладка піджака видає Рудьковського

'...

... на ній чорним по чорному написано "Brioni". Фото Анни Андрієвської

Ця марка надзвичайно популярна серед великих цього світу. Саме від "Brioni" в останніх чотирьох фільмах був одягнений Джеймс Бонд. Крім того, костюми "Brioni" носять Герхард Шредер і Кофі Аннан, Лучано Паваротті, Джон Кеннеді, Жак Ширак, Білл Клінтон і Володимир Путін.

'Рудьковський

"Ну чим я гірший за Джеймса Бонда?". Фото Анни Андрієвської

Логотип "Brioni" красувався на костюмах Сальвадора Далі, Генрі Фонда, Кларка Гейбла, Джона Уейна, Керка Дугласа, Ентоні Куінні та Генрі Купера.

'Джеймс

Джеймс Бонд теж носив "Brioni"

Популярна ця марка і серед українських можновладців. Відомо, що "Brioni" носили обидва президенти незалежної України – Леонід Кравчук і Леонід Кучма.

Кажуть також, що пів українського парламенту одягнена у "Brioni", проте першим, кого вдалося "зловити" у ньому, мабуть, за іронією долі, став саме Рудьковський.

"Brioni" вважається дуже дорогою, елітною маркою. Костюми шиють з унікальних тканей: найм'якішого кашемірового шовку, найтонкішої вовни, високотехнологічного ескоріалу - першого еластичного натурального волокна, що не мнеться.

Офіційного бутіку "Brioni" в Києві поки нема. Проте костюми цієї марки продаються принаймні у двох місцях – у бутіку "Прем’єр-стиль", що у торговельному комплексі "Мандарин Плаза", та в магазині "Санахант".

'Костюм

Костюм "Brioni"

У першому магазині ТаблоID розповіли, що найдешевший костюм "Brioni" обійдеться його майбутньому власнику у 1,5 тисячі доларів. Найдорожчий же – у $4 тисячі. Незважаючи на такі ціни, літніх костюмів там майже не залишилося – розібрали.

У "Санаханті" ціни на "Brioni" виявилися трохи дорожчими. Від 20 до 27 тисячі гривень, тобто від 4 до 5,5 тисяч "зелених".

Цікаво, скільки довелося збирати народному депутату Рудьковському з офіційною зарплатою у 20 тисяч гривень, щоб купити собі костюм за 5 тисяч доларів...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів