Ющенко носить костюм, як у Френка Сінатри, за 25 тисяч

19 липня 2006, 15:04

Потяг до розкішного життя – це спадкове у родині Ющенків. Як і син президента, Віктор Андрійович надає перевагу всесвітньо відомим і дорогим брендам. Ющенко-старший одягається у найвищому ціновому діапазоні.

Нещодавно на одному з офіційних заходів президент з’явився у добротному темно-синьому костюмі. Але звичка тримати руку в кишені цього разу зіграла з президентом злий жарт. Роблячи цей жест, Ющенко випадково причинив завісу над таємницею свого гардеробу.


Ющенко у костюмі Zilli

Ющенко у костюмі Zilli

На підкладці піджака президента фірмовий знак Zilli

На підкладці піджака президента фірмовий знак Zilli

На зворотному боці костюму президента переливалася кольорова підкладка з візерунком-логотипом, характерним для французького ательє "Zilli". Так стало зрозуміло, які саме костюми носить Віктор Андрійович.

Такий самий фірмовий знак, як і на інших аксесуарах Zilli

Такий самий фірмовий знак, як і на інших аксесуарах Zilli. Фото з офіційного сайту Zilli

У Києві є магазин, в якому можна купити "Zilli" – на вулиці Грушевського в бутіку "Санахант".

Як повідомили TabloID у магазині, найдешевший костюм "Zilli" коштує там не менше 17 тисяч гривень, тобто 3,5 тисячі доларів.

Найдорожчий "Zilli" у Києві обійдеться у 24-25 тисяч гривень (5 тисяч доларів).

Виходить, Ющенко купив собі костюм майже на всю місячну президентську зарплату, яка складає 23 тисячі гривень. Хіба що знижку зробила кума президента Оксана Мороз, яка володіє магазином.

У магазині також розповіли, що майже на всіх костюмах з зимової та осінньо-весняної колекції є така ж кольорова підкладка, як на піджаку Ющенка. У літньому варіанті вона відсутня.

Ціна, яку TabloID повідомили у київському "Zilli" – не гранична. За іншими даними, костюм цієї марки може коштувати і вдвічі більше, ніж 5 тисяч "зелених".

Якось в інтерв’ю журналу "Профіль" президент компанії "Zilli" Алан Шімель сказав, що ціни на їхні костюми можуть сягати 10 тисяч доларів, залежно від матеріалу.

Президент компанії Ален Шімель цитує Стендаля: "Краса - це обіцянка щастя".
Фото з офіційного сайту Zilli

"Ми використовуємо найтоншу вовну (120—130 мікрон), можемо додати трохи золота й алмазного пилу... Сорочки коштують не менше 500 доларів, вони виробляються з найкращої єгипетської бавовни, обробленої в Італії. Ми не заощаджуємо на якості матеріалів, тому наш одяг коштує так дорого", - розповів Шімель.

Взагалі, французький будинок мод "Zilli" відомий з 1970 року. Протягом 35 років він був "топовою" маркою люксового одягу в спортивному стилі. І тільки років п'ять як став шити костюми.

Костюми з останньої колекції. Фото з офіційного сайту Zilli

Костюми з останньої колекції. Фото з офіційного сайту Zilli

"Можу сказати, що ті чоловіки, в яких у руках влада, носять "Zilli", - вихваляє свою марку Шімель.

І справді, крім Ющенка, одягу від "Zilli" надавали перевагу не менш відомі особистості. "Це Джон Леннон і Френк Сінатра, який замовляв 10 років підряд ті самі ж моделі одягу", - каже Шімель.

Ще "Zilli" частенько порівнюють з "Вrioni". Більшість українських політиків віддають превагу саме цій марці. Костюми "Вrioni" не менш елітні і дорогі, ніж "Zilli". І ціни на них схожі.

Але "Zilli" вважається більш кричущим одягом, з претензією на випендрьож. Наприклад, депутат минулого скликання і нафтобарон Ігор Єремєєв ходив у костюмі, на ґудзиках якого великими літерами було написано "Zilli".

Єремєєв у костюмі Zilli

Єремєєв у костюмі Zilli

"Для президента вдягатися у "Zilli" – це дурний тон і невідповідність у категоріях "ціна-якість", - розповів TabloID один з депутатів Верховної Ради.

"У Парижі дуже складно побачити заможних французів, які носять цю марку. "Zilli" – це одяг для російських або арабських піжонів. Наприклад, у Женеві в бутіку "Zilli" є російськомовний продавець", - поділився з TabloID депутат Дмитро Святаш.

При цьому Святаш додав: "Носити для перших осіб держави "Zilli" – це те ж саме, що встановити вдома золотий унітаз. І те, й інше є кітчем".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів