Vertu Андрія Ющенка – тепер дешевка

19 липня 2006, 11:29

Якщо власники телефонів Vertu вартістю десятки тисяч доларів пишалися своїми трубками, і син президента Андрій Ющенко міг ним бравувати, то тепер це лише дешева дрібничка.

Російська компанія "Анкорт" разом із австрійським дизайнером Петером Аллоісеном з широким розмахом створили найдорожчий телефон у світі.


Телефон "Анкорт" вартістю 1,3 мільйони доларів. Фото з сайту компанії "Анкорт"

Причому це не звичайний апарат, а Криптосмартфон, тобто підслухати чи записати розмову третім особам не вдасться. Така "іграшка" коштує 1,3 мільйони доларів.

Всі частини створені з чистої платини 950 проби. Крім того, деякі деталі виготовлені з рожевого золота 18 карат. Бокові частини та нижня панель телефону створені з так званого чорного дерева.

Навігаційна клавіша відлита з рожевого золота, і на ній встановлені 28 круглих діаманти. Деякі деталі також виготовлені з рідкісних блакитних діамантів.

Трохи дешевша модель без діамантів на навігаційній клавіші

На кожній стороні розташовано по 25 діамантів. З них по 5 з кожної сторони вироблені з натуральних блакитних діамантів.

За своїми функціями, крім криптографічних, телефон нагадує звичайний з головним процесором Motorola MX21. Апарат має віртуальну клавіатуру, вихід в Інтернет, модем, медіаплеєр, телефонну книжку на 4 тисячі номерів.

Цікаво, хто стане власником такого унікального апарату.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів