Годинник Ахметова коштує як два "Бентлі"

30 червня 2006, 14:28

Навіть якщо Ринат Ахметов не залишить своїм синам Даміру та Алміру у спадок нічого, окрім власного годинника, їм вистачить грошей на стартовий капітал.

Найбагатший українець у деяких речах поводиться скромно – їздить на броньованому "Мерседесі" в старому кузові, користується серійною мобілкою "Мotorola razr v3". Але в деяких речах Ахметов проявляє свій статус. Зокрема, на своїй лівій руці Ринат Леонідович носить... півмільйона доларів.

Ахметов під час прес-конференції

В якусь мить фотографу Ганні Андрієвській вдається сфокусувати об'єктив на годиннику, який визирнув з-під манжети

Бренд Vacheron Constantin у годиннику Ахметова видає фірмове лого - мальтійський хрест

Годинник Ахметова – це справжній шедевр швейцарських геніїв, виконаний з чистого рожевого золота. Його Vacheron Constantin є "скелетоном" – тобто всі механізми, весь "скелет" перебуває на виду.


Скелетон значно підвищує вартість "вашерону", який і без того є однією з найдорожчих марок.

Але головна опція годинника Ахметова не ця. Він має хвилинний репетір – тобто з певною регулярністю повідомляє час спеціальним мелодійним боєм.

Хвилинний репетір був винайдений годинниковими майстрами у 17 сторіччі для того, щоб у темряві, не запалюючи лампаду, можна було встановити час. У наші дні репетіри мають тільки найдорожчі бренди – Patek Philippe, Audemars Piguet, Vacheron Constantin, Breguet, Girard-Perregaux тощо.

Скелетон Рината Ахметова. Опис з офіційного сайту Vacheron Constantin

У бутіку Vacheron Constantin на вулиці Заньковецькій, куди завітав кореспондент TabloID, розповіли, що хвилинний репетір є однією з найскладніших функцій в годинниках. Цей механізм відразу ж піднімає планку вартості мінімум до 100 тисяч доларів.

Мати у годиннику хвилинний репетір, так само як і турбійон (інша ексклюзивна функція, яка компенсує вплив гравітаційного поля Землі на точність ходу) є ознакою належності до клубу мільйонерів.

Така модель, як в Ахметова, у київському магазині є тільки у каталозі. І, як розповіла продавець, "живцем" його у них ніколи не було.

В Україні такий годинник можна придбати, надіславши попереднє замовлення до Швейцарії. Тому в київському магазині не змогли назвати його точну вартість.

Але, згідно з російським сайтом "Luxury Watch", годинник Ахметова (скелетон, годинний репетір, причому без турбійону!) коштує 568 тисяч 700 швейцарських франків.

Якщо провести нескладні арифметичні дії, то, згідно з офіційним курсом Нацбанку, сигнали точного часу Рината Леонідовича коштують 2 мільйони 230 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів