Жакет і юбка обійшлися Тимошенко в 15 000

24 травня 2006, 12:19


Юлія Тимошенко не зраджує провідному французькому бренду "Луї Віттон" навіть попри минулорічний скандал, коли "Українська правда" нарахувала в неї одягу цього дизайнерського дому на суму в три рази більше, ніж задекларовані нею доходи.

Зима, яка цього року видалася напрочуд холодною, змусила багатьох людей поповнити свої гардероби теплими речами. Не була винятком і Юлія Тимошенко. З нагоди морозів вона придбала собі гарний вовняний костюм. Звичайно, від "Луї Віттон".

Під пальто можна побачити костюм Тимошенко

Гудзик по-зрадницькі вказує, що Тимошенко продовжує любити "Луї Віттон"

До редакції TabloID потрапили фотографії та прейскуранти одного з нарядів Тимошенко, який ще не аналізувався у мас-медіа. Виходить, що жакет Тимошенко коштував 1 500 євро, а юбка – 800. Тобто загалом 15 тисяч гривень.


Вітрина бутіку "Луї Віттон" в Парижі на Єлисейських полях

Костюм Тимошенко

Ціни на вказаний одяг. Жіночий - той, що нижче: жакет - 1 500 євро, юбка - 800 євро

Тимошенко, попри обіцянки, не оприлюднила в пресі декларацію про доходи у 2005 році, які отримала вона та члени її родини. А у буремному 2004 Тимошенко заробила 65 тисяч гривень, тоді як її чоловік взагалі не працював.

До бутіку "Луї Віттон" в Парижі завжди черга

Варто додати, що в Києві одяг "Луї Віттон" не продається. За інформацією TabloID, його за спецзамовленням Тимошенко доставляють до української столиці.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів