Ахметов надає перевагу тонкому телефону

18 травня 2006, 15:06

Найбагатша людина в Україні Ринат Ахметов попри свій статус мільярдера не робить фетиш з предметів розкоші. Наприклад, він їздить не на "Майбаху" й навіть не на "Бентлі", а на звичайному "Мерседесі" S600 – у старому кузові! Єдина відмінність від простих машин – Ахметов захищений бронею.

А ось у об’єктив ТаблоID потрапив мобільний телефон, яким користується власник більшості підприємств Донбасу.


Ахметов демонструє свою тонку мобілку

Отже, Ахметов віддає перевагу не брильянтовому "Vertu" й навіть не актуальному "Nокіа" 8800, а тонкій моделі Мotorola razr v3, який був модний півтора роки тому.

Ахметівську "Моторолу" позиціонують як найтонкіший мобільний телефон в світі. Компанія випустила цей переговорний пристрій у трьох кольорах – срібному, чорному, а пізніше у рожевому спеціально для жінок.

Мобілка Ахметова чорна і оснащена Mp3-плеєром та вбудованим диктофоном. Є потужна батарея, є 1.3 Мpx камера з можливістю відеозапису, є "bluetooth". Також існує можливість розширення пам’яті за допомогою карт microSD.

В Україні такий телефон коштує близько 350 доларів.

Крім Ахметова, такій тонкій мобілці надають перевагу його найближчий соратник Борис Колесников, новий мер Києва Леонід Черновецький та губернатор Запоріжжя Євген Червоненко. Загалом ця трубка є поширеною серед політиків, менеджерів середньої ланки банків та солідних компаній.

Сам Ахметов, який в досить молодому віці сколотив великий капітал, останні місяці всіляко намагається показати свою відкритість до людей, розповідає про голодне дитинство та ночі, проведені на розкладачці.

Одна з нових фішок Ахметова – покатати журналістів у своєму броньованому "Мерседесі".

При цьому роль водія зазвичай виконує його друг, колишній голова Донецької облради Борис Колесников – не зважаючи на те, що у Ахметова є і справжній шофер.

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів