Хто з хлопців Тимошенко їздить на машині за 1,5 мільйона гривень?

5 квітня 2006, 15:35

Потяг до предметів розкоші не стає чужим для мільйонерів навіть у часи, коли життя змушує стати другом захисниці всіх знедолених Юлії Тимошенко.

Автомобілі "Бентлі" стають дедалі популярнішими у представників сучасного українського істеблішменту. Тепер ці елегантні машини разом із їх серйозними пасажирами з'явилися і в БЮТ.

Цей Bentley Continental Flying Spur потрапив у об’єктив TabloID минулої неділі у ніч виборів. Стояв він під прес-центром Тимошенко.


"Бентлі" Іванова

Користується цим автомобілем депутат Київради Андрій Іванов, який 26 березня переобрався до столичного парламенту за списком Тимошенко.

Автомобілі "Бентлі" в Києві продаються у спеціальному салоні, який розташований в торговому центрі "Арена".

Базова модель такого Bentley Continental Flying Spur коштує 227 550 тисяч євро. Тобто, за комерційним курсом – півтора мільйона гривень.

Зареєстровано Bentley Continental Flying Spur на людину з прізвищем Муха. Ця ж особа, за документами, має право керувати і автомобілем дівчини Андрія Ющенка – Ганни з вулиці Лютеранської, про яку згадувалося у минулорічному скандалі.

Андрій Іванов

Це дає підстави припустити, що Андрія Іванова і пасію президентського сина щось поєднує або поєднувало в недалекому минулому.

Новопохрещений бютівець, 40-річний Андрій Іванов хоч і балотувався на виборах з Тимошенко, але має свій окремий проект на київських виборах – "Громадянський актив Києва", який також пройшов до міськради.

Іванов контролює пакети акцій важливих для столиці підприємств – "Київенерго", "Київгаз", "Київводоканал".

З 2000 року він очолює спостережну раду одного з найбільших металургійних заводів України "Запоріжсталь".

На цьому підприємстві Іванов є партнером Василя Хмельницького, який пройшов до нової Верховної Ради в рядах Тимошенко.

Як відомо, іншу частину "Запоріжсталі" контролює Едуард Шифрін – людина теж з гарним смаком до автомобілів. Він пересувається Києвом на шестиметровому "Майбаху", а, крім того, є співвласником гоночної команди Формули-1 "Мінарді".

"Майбах" Шифріна

Цікаво, що такий самий "Бентлі", як у Іванова, має народний депутат Петро Димінський, який також не є чужим для Тимошенко.

"Бентлі" Димінського

Але йому, на відміну від Іванова, не пощастило – під масованим тиском Михайла Бродського БЮТ не взяв цього нафтомагната до свого виборчого списку.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів