У Ахметова пальто "Бріоні" вартістю понад 20 000

21 лютого 2006, 16:21

Найбагатша людина України Ринат Ахметов віддає перевагу "Бріоні". У неділю в Донецьку він потрапив у об’єктив кореспондента TabloID, одягнутий у темно-синє пальто цих елітних італійських кравців.

Приналежність верхнього одягу Ахметова до "Бріоні" легко вгадується завдяки фірмовому надпису на ґудзику.

Як відомо, "Бріоні" вважається однією з найкращих марок чоловічого одягу, в який вдягаються мільйонери, політики і кінозірки.


Фірма була заснована в Римі п’ятдесят років тому і названа на честь фешенебельного курорту.

Успіху "Бріоні" сприяло бажання італійських акторів у 1950-60-ті роки саме тут замовляти костюми як для зйомок, так і для повсякденного життя.

Зовні "Бріоні" виглядає консервативно, але клієнти цього ательє гарантовано матимуть найвищу якість тканини, викрійки та шиття.

Бутіку "Бріоні" в Донецьку немає, натомість у Києві вони представлені у двох магазинах.

Хоча не можна виключати, що одяг для себе Ахметов замовляє прямо в Європі, де він проводить третину життя. Принаймні, минулого літа західні журналісти записували з ним інтерв'ю у столиці італійської моди Мілані.

Ми зателефонували до київського магазину "Президент", де продають "Бріоні", і з'ясували, що в них є пальто, майже ідентичне до того, в якому був помічений Ахметов: з рукавом типу реглан, шкіряними вставками і хлястиком на шиї. Таке пальто також має хутровий комір, який відстібається і від якого й залежить остаточна ціна.

Так, пальто "Бріоні" з коміром із звичайної норки коштує 22 600 гривень, з коміром із норки щипаної – 26 тисяч. Якщо шити на замовлення, то вартість буде на третину вища. Можливо, саме так і сталося з пальто Ахметовим, бо одна його деталь не співпала з тим, що продається у київському бутіку.

Загалом у своєму виборі на користь "Бріоні" Ахметов не оригінальний – цю фірму наче спецодяг носить практична вся бізнес- та політична еліта України. Колишній помічник Кучми Олександр Волков навіть зізнався, що у нього шкарпетки від "Бріоні".

У пальто "Бріоні" свого часу зустрічав осінні похолодання Леонід Кучма, а зараз ця торгова марка значиться на підкладці верхнього одягу Віктора Ющенка. Тільки про пальто чинного президента писали, що воно обійшлося в 10 тисяч доларів і було подаровано кимсь із оточення.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів