Peugeot 608 буде більшим за розмірами і комфортнішим

17 лютого 2006, 10:58

Компанія Peugeot готує до виробництва свій новий флагман. Модель прийде на зміну седанові 607.

Як повідомляє сайт німецького журналу Auto Motor und Sport, машина буде побудована на платформі PF3, на агрегатах якої вже створені такі моделі концерну PSA як Citroen C5/C6 та Peugeot 407. Модульна схема платформи дозволяє створювати на її основі машини різних класів і компонувань.

Очікується, що, порівняно з попередником, седан бізнес класу небагато збільшиться в розмірах. Колісну базу буде збільшено на 100 мм. Вона скаладе 2900мм. Ця надбавка повинна позитивно позначитися на рівні комфорту задніх пасажирів.


На ілюстрації видно, що зовнішність автомобіля буде подальшим розвитком ідей, вже опробованих на моделях компанії, що випускаються. Проте на відміну від Peugeot 607, в екстер'єрі новинки буде більше спортивної тематики.

Передбачається, що на перспективному седані з'явиться новий шестициліндровий бензиновий двигун з безпосереднім вприском палива і турбонагнітачем, потужність досягатиме 300 кінських сил.

Також новинка матиме вже відомий дизельний двигун 2.7 HDI, розроблений у співпраці з компанією Ford.

Цією "шісткою" вже комплектуються Land Rover, Jaguar і деякі моделі концерну PSA, які вже є у виробництві.

До появи Peugeot 608 агрегат модернізують, після чого його потужність зросте з нинішніх 204 до 220 кінських сил.

В устаткування машини ввійдуть адаптивний круїз-контроль, здатний підтримувати задану дистанцію з автомобілем, що їде попереду, і система нічного бачення.

На відміну від топ-моделей Citroen, гідропневматичною підвіскою флагман Peugeot комплектуватися не буде.

Для скорочення витрат виробництво моделі ймовірно буде налагоджено на одному заводі з Citroen С6. Прем'єра Peugeot 608 очікується в 2008 році.

фото з сайту Auto motor und sport

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів