Шпигунське фото кабріолетів Rolls-Royce

15 лютого 2006, 17:25

Компанія Rolls-Royce офіційно підтвердила своє бажання налагодити масовий випуск кабріолетів, побудованих на базі Rolls-Royce Phantom.

Прем'єра серійної версії цієї моделі відбудеться не раніше весни 2007 року, але вже зараз з'явилися шпигунські фото прототипу майбутньої новинки практично в тому вигляді, в якому цей автомобіль піде в серію.

Судячи з цих фотографій, кабріолет буде коротшим за базову модель, але одержить схоже з седаном повністю алюмінієве шасі.


Салон нового Rolls-Royce буде розрахований на перевезення тільки чотирьох пасажирів, але з дуже високим комфортом.

Цікаво також те, що дах у кабріолета буде виконаний в традиційному стилі – м'який, такий, що складається за допомогою набору електроприводів.

У новинки буде всього двоє бічних дверей, але крупніших розмірів.

Під капотом у майбутнього кабріолета Rolls-Royce розташується вже знайомий 6,75-літровий двигун V12, запозичений у седана без яких-небудь серйозних переробок. Також кабріолет одержить уніфіковану з моделлю Phantom підвіску, КПП і рульове управління.

Вартість новинки поки не повідомляється. Проте можна припустити, що ціни на кабріолет починатимуться як мінімум з 350 тисяч євро. Основним ринком збуту таких автомобілів стане Північна Америка.

Lenta.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів