В Україні з'являться телефони-кредитні картки

13 лютого 2006, 17:30

В лютому-квітні любителі суперможних мобілок зможуть оновити свій гардероб.

Компанія "Samsung" в ці місяці розпочне продаж на українському ринку нового модельного ряду надтонких телефонів, які за своїми розмірами більше нагадують не слухавку, а кредину картку.

На український ринок викинуть одразу 4 моделі: слайдери SGH-D800 і SGH-D820, телефон SGH-P300, а також SGH-Z540.


Телефони мають товщину корпусу менш як 15 мм, мають набір різноманітних мультимедійних можливостей з підтримкою музичних форматів, 1,3-мегапіксельною камерою і технологією Bluetooth.

За словами керівника представництва Samsung Electronics в Україні Джея Чан Йона, ціна нових моделей варіюватиметься від 600 до 700 дол. за штуку.

Щоправда нові моделі мають і кілька недоліків. Окрема експерти відзначають велику масткість поверхні D800, на глянцевій поверхні дуже добре видні брудні відтиски пальців, а також схильність до ламкості нової клавіатури, створеної за зразком пластинкових калькуляторів.

Тут застосовується одна пластинка для всіх кнопок, під нею розташовуються контакти. При натисканні необхідно продавити пластинку, щоб апарат обробив натискання.

Ніякого ходу клавіш немає, ви тиснете рівну поверхню. Ситуація погіршується тим, що при наявності великих рук вам доведеться давити не всією площею пальця, а тільки його кінчиком або нігтем (в останньому випадку імовірність зашкодити клавіатуру зростає прямо пропорційно гостроті нігтів і їх розміру).


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів