Улюблена машина Рудьковського стане більш екстремальною

13 грудня 2005, 14:57

Улюблена торгова марка соціаліста Миколи Рудьковського Aston Martin готує екстремальну версію нової V8 Vantage.

Представники британської марки повідомили, що протягом найближчого року-двох на ринок вийде "екстремальна" версія нового купе . Цей автомобіль одержить приставку RS до свого імені і конкуруватиме з Porsche 911 GT3 і Ferrari F430 Stradale.

В першу чергу у V8 Vantage RS буде полегшений кузов. Вагу новинки, в порівнянні з базовою моделлю, планується зменшити на 130 кілограмів за рахунок меншої кількості шумоізоляції, а також використання композитних матеріалів для виготовлення окремих кузовних панелей. Крім того, у автомобіля з'являться спеціальні колеса.

Салон версії RS буде виконаний в спортивному стилі і одержить спортивні сидіння, спортивні ремені безпеки, нове кермо і педальний вузол, а також дещо аскетичне оздоблення в цілому.


Крім цього, у V8 Vantage RS з'явиться нова, жорсткіша підвіска, спеціальне аеродинамічне обвисання кузова і могутні гальма. Базовий мотор планується форсувати з 380 до 420 кінських сил. В результаті з нуля до ста кілометрів на годину купе зможе прискорюватися за 4,5-секунди, а його максимальна швидкість становитиме 305 кілометрів за годину.

Як очікується, купити подібний автомобіль можна буде в 2007 році, повідомляє УНІАН.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів