Ющенко помолився у плащі за $30 тисяч, а Тимошенко…

25 листопада 2008, 10:15

У суботу перші особи держави змушені були мерзнути і мокнути під дощем зі снігом. Цілий день українська еліта показово вшановувала пам'ять жертв Голодомору.

Незважаючи на неприємний сюрприз від природи, на річницю Голодомору високопосадовці вбралися, мов на показ мод. І президент, і прем'єр цього дня вирішили не зраджувати собі і вдягли свої улюблені бренди.

Ющенко молився у Zilli
Ющенко ховався від негоди у плащі французької марки pret-à-porter-de luxe "Zilli", Тимошенко - у хустці наймоднішого французького дому мод "Louis Vuitton".

Приналежність плаща президента до "Zilli" видавали характерні для цього бренду бігунки на застібках з логотипом цієї марки.

Пальто схожого фасону на сайті Zilli

Про пристрасть Ющенка до "Zilli" ТаблоID писав неодноразово. У президента є принаймні декілька костюмів цього бренду і як мінімум одне пальто. А тепер його гардероб поповнився ще й осіннім плащем французької марки.


Як пояснили ТаблоIDу в московському бутіку "Zilli", в осінній колекції існує два види плащів. Обидва - з теплою підкладкою: або з кашеміру, або з пухнастої тваринки горностая.

Фірмова застібка Zilli

Залежно від підкладки коливається і ціна на виріб. Як сказали ТаблоIDу в бутіку, один з плащів коштує близько 15 тисяч доларів, інший - вдвічі дорожче, майже 30 тисяч доларів.

Було що продемонструвати того дня і Тимошенко. Під час скорботного молебню у Софії прем'єрка, яка, до речі розмістилася подалі від Ющенка, ще раз показала, як вона любить "Луї Віттон".

Тимошенко у хустці з фірмовими принтами "LV"

Тимошенко молилася у хустці, брендованій "віттонівськими" логотипами, за 450 доларів.

Хустка Тимошенко коштує щонайменше 450 доларів

Фото прес-служби президента, з сайту "Zilli" та "E-luxury"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів