Молода депутатка їздить на дорогому Мерседесі з "козирними" номерами

3 березня 2011, 14:35

Твіттер-депутатка Леся Оробець, яка не втомлюється перейматися проблемами простих українців, вирішила отримати для себе додаткові привілеї.

28-річна НУНСівка, відома у молодіжній інтелектуальній тусовці як активіст освітянського фронту, "козяряє" на дорогах VIP-номерами.

Нещодавно новенький "Mercedes S 500 Long" Оробець був зафіксований фотографом у центрі Києва з номерами Верховної Ради.

Перші цифри "12" в номері АА 1224 ВР вказують на те, що номер виданий Верховною Радою нинішнього, шостого скликання.


Слід зазначити, що не всі депутати автоматично отримують спецномери. Для цього народний обранець має написати офіційну заяву на ім'я голови апарату Верховної Ради. По тому документ потрапляє у ДАІ, яке й видає номер "ВР".

Мерс Оробець

Такі "понти" йдуть у розріз з публічною позицією депутатки, яка любить потусити у молодіжному середовищі, є активним блогером і постійно підкреслює свою близькість до проблем "простих смертних". Наприклад, постами про те, що вона їздить у метро.

Можна також порадіти за непогані статки молодої депутатки. Такий, як у Оробець "Mercedes S500 Long", може коштувати від 150 до 200 із зайвим тисяч доларів.

Щоправда, сама донька нині покійного депутата Юрія Оробця стверджує, що дорога "тачка" зароблена "потом і кров’ю".

"Автомобіль належить нам з чоловіком. За чинним українським сімейним законодавством власність, набута у шлюбі, є спільною і належить обом з подружжя", - написала Леся у своєму ЖЖ.

Щоправда, Леся не згадує у своєму пості про ще одну "сімейну" машину. Минулого року ТаблоID був свідком, як депутатка зі своїм чоловіком покидали Cristal Hall після перформансу Леся Подерв’янського на крутому джипі-Лексусі.

Про нього теж ходять легенди в мережі, адже такий Lexus RX 350 коштує щонайменше 65-70 тисяч доларів.

Втім, Оробець стверджує, що усі свої статки вони з чоловіком заробили самі, відмовляючи на початку своєї кар’єри собі у всьому.

"Коли ми з чоловіком одружились 24 квітня 2004 року, у нас було по парі штанів на брата, $10 тис. мого приданого і $350 зарплати в мене (починала з рісепшин, а потім – помічником юриста в Міжнародній фінансовій корпорації) і $300 у чоловіка – провідний фахівець відділу портфельних ризиків Укрсиббанку", - зазначила депутатка.

Оробець з чоловіком і з старшою донькою

Оробець також розкрила таємницю фінансового успіху свого чоловіка.

"Ще до одруження, з 21-річного віку мій чоловік працює на банківському, а згодом і фондовому ринку в середньому 6 днів на тиждень (іноді, на жаль, 7), де заробив собі і ім'я, і капітал. І вже тоді ми не вважали себе бідними людьми, позаяк робота 14-16 годин на добу давала нам перспективу придбати те, що ми захочемо", - написала вона.

Прокоментувала Оробець і "козирні" номери на своєму авто.

"Щодо номерів ВР – питання не до мене, а до апарату ВРУ – такі номери видавались і видаються останні чотири роки. І оскільки мені нема чого приховувати, нашу машину я зареєструвала у Верховній Раді", - стверджує вона.

Проте у цьому поясненні є одна неточність. Як уже писалося вище, щоб отримати номери ВР, потрібно за ними звернутися з відповідною заявою, тобто Оробець мала робити це свідомо.

Крім того, незрозуміло, що мається на увазі під фразою "нашу машину я зареєструвала у Верховній Раді", адже машина реєструється у ДАІ, як і її номери.

У кінці посту не забула Оробець і звинуватити журналістів у заздрощах.

"Приклади успішних людей надихають або до заздрощів, або до перевершення їх досягнень. У кожного свій вибір", - написала вона.

Фото ТаблоID, Даші Павлової та з сайту Оробець

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів