Міністр Азарова носить золото з сапфіром на $25 тисяч

5 серпня 2011, 15:12

Міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський, окрім автопарку захмарної вартості, має у своєму арсеналі й недешевий годинник.

На засіданні Кабміну міністр Азарова засвітив дорогий годинник Cartier з білого золота, пише "Gazeta.ua".

Міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський полюбляє наручну розкіш

Годинник Злочевського - це Cartier Tank Americaine. В одному з інтернет-магазинів це щастя можна придбати за майже 25 тисяч доларів, тобто майже 200 тисяч гривень..

Cartier Tank Americaine вважається одним з шедеврів годинникового мистецтва. Його корпус зроблений з 18-каратного білого золота.


На руці Злочевського годинник Cartier Tank Americaine

Годинник має ремінець зі шкіри алігатора та посріблений циферблат.

А восьмигранна заводна головка прикрашена гранованим синім сапфіром.

І навіть якщо Злочевський, який нещодавно перейнявся своєї фігурою, вирішить пірнути на 30-метрову глибину, його золотий годинник не постраждає.

Схожий годинник в інтернеті можна придбати майже за 25 тисяч доларів

Якщо зважати, що заробітна плата Злочевського у 2010-му році склала 207 524 гривні, то на свій понтовий Cartier він мав би витратити майже весь свій річний заробіток.

Правда, у міністра ще й матеріальної допомоги трохи було - 34 850 гривень - так, на кишенькові. Та й торік Злочевський отримав дохід від продажу земельної ділянки, який склав 15,023 мільйонів гривень

Загалом, згідно з податковою декларацією, сукупний дохід Миколи Злочевського у 2010-му році склав 15,256 мільйонів гривень. А от коштів на рахунку чиновника немає.

Як відомо, Злочевський володіє будинком у 922 квадратні метри та квартирою у 265,6 квадратних метрів.

Їздить міністр, як писав ТаблоID, на Rolls-Royce Phantom, який може коштувати близько 550-650 тисяч доларів. Окрім того, у гаражі чиновника "пилиться" "Bentley" та "BMW 750". Також чиновник має човен.

Фото "Gazeta.ua" , luxwatch.ua та europeanwatch

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів