Янукович засвітився на "Ящурі" майже за $100 000

4 листопада 2011, 15:04

Син президента Віктора Януковича Вітя засвітився на грозі пісків - позашляховику "Ford Raptor" вартістю близько 100 тисяч доларів.

Наприкінці жовтня Віктор Янукович-молодший долав кучугури і заболочену місцевість на Сумщині. Там же, на "Partizan trophy 2011", депутат Партії регіонів був помічений за кермом громіздкого чорного пікапа.

Син Януковича засвітився у крутому позашляховику "Ford Raptor" в чорному кольорі Tuxedo Black.

На перегонах по бездоріжжю син Януковича засвітився у крутому позашляховику "Ford Raptor"
Вітя сидів у "Ящурі" в кольорі Tuxedo Black

Вартість на такий пікап, за кермом якого сидів Вітя, на закордонних сайтах сягає 60 тисяч доларів. Водночас, як уточнив у коментарі ТаблоID один із експертів українського автоспорту, в Україні такий автомобіль коштує під 100 тисяч "зелених".


І правда, на сайті Avtomagazine.ua виставлено на продаж Ford F-150 SVT Raptor 2011-го року випуску у максимальній комплектації за $97 000.

Як повідомляється, цей суперкар для бездоріжжя розвиває швидкість до 100 км/год за 6,2 секунди.

"Raptor" розвиває швидкість до 100 км/год за 6,2 секунди

Тут є і шкіряний салон, і двохзонний клімат-контроль, і голосний зв‘язок, і датчик дощу, і дистанційний запуск двигуна, і камера заднього виду із zoom-ом, і круїз-контроль, й електро-люк.

А підвіска пікапа з унікальними амортизаторами fox racing дозволяє автомобілю легко подужати надзвичайні навантаження.

В Україні "Ford Raptor" 2011-го року випуску у максимальній комплектації можна знайти за $97 000
Хоча закордоном вартість на такий пікап сягає 60 тисяч доларів

Це диво американського автопрому в інтернеті охрестили "ящуром" і "грозою пісків". Як пише сайт 110km.ru, "Raptor" спеціально розроблений для бездоріжжя. Причому для такого, де здебільшого пісок и пилюка.

Спортивне відділення "Ford Motor" збудував цей пікап спеціально для пустельних перегонів. Тож "Ящур", як у Януковича, здатен переміщуватися серед дюн та барханів.

Під капотом цього "кенгуру" двигун об‘ємом 6,2 літри V8 та потужністю 411 кінських сил. Втім у "Раптора" є і суттєвий мінус - грандіозні витрати пального.

Це диво американського автопрому в інтернеті охрестили "ящуром" і "грозою пісків"
"Raptor" спеціально розроблений для бездоріжжя
Сидиш у шкіряному салоні, а за вікном - дюни й бархани
Вбудований навігатор

Якщо вірити сайту "Внедорожники", то витрати "Ford Raptor" 6,2 на швидкісній автостраді і при проїзді по бездоріжжю склали 23,52 літри на 100 кілометрів. Якщо ж рухатися винятково по автомагістралі, витрати складають 16,8 літрів на 100 кілометрів, що також не дуже втішно.

От тільки "Ford Raptor", в якому показався на людях Янукович-молодший, зареєстрований не на нього.

Пікап, на якому бачили Віктора Вікторовича наприкінці жовтня, стоїть на обліку в Іллічівську. Хоча оформлений автомобіль був у Києві, а власницею "Ford Raptor" значиться Катерина Олександрівна Заярченко, 1987-го року народження. Тож, можливо, Віктора Вікторовича лише пустили за кермом посидіти...

Фото надане помічником Віктора Януковича-молодшого

Зображення з сайтів cheapusedcarsbyowner.com, usautochoice.com, autos.yahoo.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів