Хорошковський дивиться на світ крізь Cartier

24 вересня 2012, 14:02

Перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський носить сонцезахисні окуляри від французького бренду Cartier.

У скельцях від Cartier Хорошковський засвітився під час відвідин Краматорська на Донеччині, де презентували вітчизняне виробництво вітроенергетичних установок.

Хорошковський у Краматорську дивився на іржаві труби крізь темні окуляри

Перший віце-прем'єр у сонцезахисних скельцях від Cartier

Також на Краматорській ТЕЦ першому віце-прем'єру показали іржаві труби, через які місто взимку залишилося без тепла. Продемонстрували їхню "еволюцію" до сучасних, якими частково замінили аварійні ділянки.

Хорошковський прилетів з Донецького аеропорту на вертольоті Мі 171. Під час візиту перший віце-прем'єр-міністр практично не знімав свої окуляри.


На перший погляд, аксесуар знаного метросексуала Хорошковського нічим особливим не вирізняється: оправи немає, матова рутенієва обробка, метал, скло сірого кольору, ступінь захисту - 3.

Проте на офіційному сайті Cartier схожі окуляри на ті, які носить Хорошковський, коштують близько 760 доларів, тобто понад 6000 гривень, пише "Gazeta.ua".

На офіційному сайті Cartier схожі окуляри на ті, які носить Хорошковський, коштують близько 760 доларів
Валерій носить на носі понад 6000 гривень

Як нагадує видання, загальна сума сукупного доходу першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського з джерел в Україні у 2011-му становила 6,661 мільйони гривень.

Нагадаємо, окуляри від Cartier носить і депутат Партії регіонів Михайло Чечетов.

Фото та ілюстрації з "Gazeta.ua"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів