Олігарх з блоку Порошенка носить на зап’ясті $200 тисяч

15 вересня 2014, 12:54

14-го вересня на з'їзді партії Блок Петра Порошенка один із кандидатів у депутати Богдан Дубневич засвітив годинник вартістю понад 200 тисяч доларів.

Фото олігарха з дорогезним хронометром на зап’ясті, як завжди, оприлюднив фотокореспондент Влад Содель у своєму Facebook.

"Завжди казав, і ще раз повторю, дорогезні годинники - це хвороба і збочене марнославство. Таким людям не місце у владі", - почав свій пост автор фото.

"Сьогодні на з'їзді політичної партії Блок Петра Порошенка Богдан Дубневич дефілював у годиннику з платини Ulysse Nardin Forgerons Minute Repeater ціною від $213500 до $305000", - зазначив Содель.


Дубневич іде у депутати по мажоритарці

"У 2012-му році молодший Дубневич, Ярослав пройшов у ВР, тероризуючи у себе на окрузі конкурентку - Таню Чорновол. Старший Богдан тоді не зміг пройти, і тепер реваншує. Округ №118 (місто Львів, Личаківський район, Пустомитівський район) - сьогодні на з'їзді його було оголошено кандидатом по мажоритарці від провладної партії до ВР", - повідомив Содель.

Також журналіст зауважив, що спільні статки братів оцінені у 38,2 мільйона доларів.

"Мені просто цікаво, чим ще таким корисним може прислужитись цей громадянин нашій державі і сфері законотворчості. Навіщо "бізнесмени" такого штибу лізуть у парламент? Навіщо політична партія президента віддала йому округ на Львівщині?" - ставить риторичне запитання Влад.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів