Перша леді США вдягла сукню українського дизайнера. ФОТО

10 жовтня 2014, 10:14

Перша леді США Мішель Обама обрала сукню українського дизайнера.

Дружина американського президента влаштувала у Білому домі п'ятигодинний майстер-клас "Fashion Education Workshop". На нього вона запросила 150 студентів та учнів старшої школи, які зацікавлені побудувати свою кар'єру в модній індустрії.

Обама зустрічала гостей у темно-синій сукні без рукавів з американською проймою. Автором вбрання для першої леді Америки стала українка Наталія Коваль, повідомляє "Vogue".

Мішель Обама в сукні від українського дизайнера

Дівчина, яка народилася в Тернополі нині є студенткою Нью-йоркського інституту моди і технологій. Саме українка посіла перше місце у Конкурсі дизайну, взявши участь у семінарі в Білому домі.

Мішель Обама розповіла студентам, як досягти успіху у модній індустрії та на що варто звертати увагу в першу чергу:

"Коли справа доходить до індустрії моди, люди часто думають тільки про подіуми, червоні доріжки і тих, "хто носить це найкраще". Але правда в тому, що одяг, який ви бачите на обкладинках журналів, насправді лише фінальний продукт в дуже тривалому і складному процесі. Мода насправді - це пристрасть і творчість, так само як музика, танець чи поезія. Для дуже багатьох людей по всій країні це покликання, це кар'єра, це те, що допомагає їм прогодувати свої сім'ї".

Наталя Коваль перемогла у конкурсі й вдягла першу леді США

У своїй промові перша леді США акцентувала, що головне в побудові успішної кар'єри - гарна освіта і важка праця. Обама також зазначила, що індустрія моди - це важливий фактор для економіки: американці витратили 350 мільярдів доларів у минулому році на одяг і взуття.

На майстер-клас від Мішель Обами прийшли й представники модного світу. Зокрема, редактор "Vogue" Анна Вінтур і супермодель Наомі Кемпбелл.

Анна Вінтур і Наталя Коваль

А з лекціями виступили успішні дизайнери - Джейсон Ву, Трейсі Різ, Нарцісо Родрігез, Діана фон Фюрстенберг, Том Браун, Рід Кракофф і Прабал Гурунг.

Фото Instagram і "Vogue"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів