Депутатці Продан приписали сумку за 400 тисяч

7 червня 2015, 16:31

Депутатці від БПП Оксані Продан спробували приписати дуже дорогу брендову сумочку. З нею вона неодноразово з’являлася у Раді, чим викликала осуд з боку деяких ЗМІ.

Так, днями сайт "Vsemisto.info" повідомив, що сумка Продан – унікальна річ від бренду "Hermes", яка коштує понад 400 тисяч гривень.

Як зазначає видання, пані Оксана "прийшла на роботу в білосніжному костюмі, піджак якого оголював живіт, а штани звабливо демонстрували щиколотки". Образ депутатки доповнювала сумка нібито від французького бренду за 19 тисяч доларів.

Продан бачили у Раді з сумкою, схожою на ту, яка коштує понад 400 тисяч гривень

Подібні сумки шиють зі шкіри бика, використовуючи ручну роботу, тому на кожній є штамп з інформацією про ім’я майстра і датою виробництва.


Утім, сама Продан, побачивши публікації, заявила, що її сумка вироблена у Китаї. Про це депутатка написала у своєму Facebook.

Продан запевняє, що сумка не брендова і не шкіряна

"На днях декілька сайтів розповсюдили інформацію про те, що я ходжу в парламент з начебто ексклюзивною сумкою ручної роботи вартістю, як одна хороша автівка. Офіційно повідомляю: моя сумка не брендова і не ручної роботи. І навіть не шкіряна. Країну виробника добре видно на фото, з яких можна скласти уявлення і про її ціну", - заявила Продан.

На доказ своїх слів депутатка сфотографувала етикетку, на якій зазначено - зроблено в Китаї

"Шкода, що останнім часом для декого стало звичним публікувати неперевірену інформацію. І не реагувати на офіційні коментарі. Те, що це не вперше, наводить на думку, що такі повідомлення з'явилися невипадково. Якщо це так, передаю привіт своїм "доброзичливцям", - додала вона.

Фото з сайту Vsemisto та з Facebook Продан

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів