У зампрокурора Рівненщини "знайшлася" колекція годинників на тисячі доларів

5 липня 2016, 13:19

Серед українських чиновників знайшовся ще один "колекціонер". Днями Служба безпеки України провела обшук у заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика й виявили, що той, окрім усього іншого, має слабкість до дорогих годинників.

У фігуранта так званої "бурштинової справи" правоохоронці знайшли кільканадцять хронометрів, загальна вартість яких за різними оцінками сягає від 100 тисяч до 800 тисяч доларів.

Андрій Боровик виявився фанатом годинників, але обов'язково дорогих...

"У заступника прокурора області знайшли і злитки золота, дорогі годинники, гроші, мішки бурштину ", - розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.


Цікаво, що 33-річний Боровик розжився щонайменше дванадцятьма годинниками лише за два роки свого перебування на посаді заступника облпрокурора.

У СБУ кажуть, що оцінюють вартість "годинникової колекції" чиновника у 100 тисяч доларів.

Кажуть, політ на Місяць коштує 200 тисяч доларів, тож Боровик міг би неодноразово там побувати, якби не витрачав гроші на годиннники

У той час, фотограф Влад Содель упевнений, що годинники Боровика коштують значно дорожче. Зокрема, лише одна з "цяцьок" зампрокорура оцінюється десь у 685 тисяч доларів.

Як відомо, Андрія Боровика затримали за підозрою в організації злочинного угрупування по незаконному видобутку бурштина на Ріненщині.

Фото Facebook та "4 влада"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів