Геращенко у Вашингтоні "поголодувала" та вразила блузкою made in Ukraine

Середа, 21 червня 2017, 12:48

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, яка разом із делегацією президента полетіла до Білого Дому у Вашингтон, похвалилася ефектом, який справила на американців соєю блузкою.

На ділові зустрічі депутатка вдягла кофтинку від українського дизайнера Лілії Літковської.

"Відразу кілька американських чиновників і колег сказали, що в мене дуже гарна блузка. І я з гордістю відповіла, що це - made in Ukraine!" - написала у Facebook Геращенко та подякувала Літковській.

 Геращенко вразила американців своїми об'ємними рукавами?

"...Мені було страшенно приємно так неочікувано рекламувати український бренд і українських виробників", - додала Ірина.

 Депутатка розрекламувала Літковську в Америці

До речі, блузка у мережі коштує 6380 гривень. Але, враховуючи дані з декларації Геращенко, яка має готівки 30 тисяч доларів, на кофтинку за 250$ на прийом до Трампа можна і розщедритися.

 Скріншот з сайту Suitster.com

А ще Геращенко повідомила, що вони з делегацією нічого цілий день не їли через брак часу. 

"Украінська делегація нічого не їла цілий день. Не було часу - 8 надважливих зустрічей. Чи можна це вважати голодуванням?", - зіронізувала депутатка, мабуть, апелюючи до голодування Олега Березюка

 Геращенко з прес-секретарем Порошенка Святославом Цеголком
 Перший день у Вашингтоні українській делегації довелося трохи поголодувати. Треба було хоч стратегічними шоколадками запастися

Фото з Facebook Геращенко


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів