Мама Ілона Маска вигуляла вбрання від української дизайнерки. ФОТО

7 червня 2019, 10:35

Модель та дієтологиня Мей Маск, також відома як мама винахідника Ілона Маска побувала на Health Summit у Нью-Йорку. На захід 71-річна красуня прийшла у вбранні від української дизайнерки Дар'ї Донець.

Мей на саміті розказувала про здоровий спосіб життя, свою роботу і те, як індустрія здоров'я може охопити людей 50+ у соцмедіа.

Фото вона поділилася в Instagram, тегнувши, зокрема, і Донець.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Maye Musk (@mayemusk) 4 Чер 2019 р. о 9:33 PDT

Дизайнерка теж запостила кілька світлин, а ще зворуливо оповіла свою реакцію на те, коли дізналася, що її пропозицію одягти Маск таки прийняли.


"...Коли я попросила свою команду спробувати написати Мей Маск, то її позитивна відповідь здавалася фантастикою. Моє захоплення нею не має меж і, якщо станеться диво, то я повірю в свою роботу ще більше, і це дасть сили йти далі в напрямку стрілки мого компасу. Божевільний романтик, так? І ось я якось повертаюся ввечері додому, майже професійно лавіруючи в заторі. Настрій зі знаком "мінус", дрібно накрапає дощ", - пригадала Дар'я.

Саме у цей момент дизайнерка і отримала дзвінок із радісним повідомленням.

"Ви уявляєте романтику моменту, коли фоном і плюсом до всіх емоцій грає пісня з кінофільму "Брудні танці" "Time of my life". Я починаю плакати. І кричу, що не можна казати таке, коли я за кермом. Сміх, сльози, Time of my life... Дідько! Це було круто! Витираю очі від сліз, знімаю окуляри і лише доїхавши додому розумію, що весь залишок шляху проїхала без окулярів, да з моїм-то мінусом. Адреналін! Мені здавалося, земля йде з-під ніг, і що таке не могло статися зі мною... але я тут, я дихаю, і це відбувається", - поділилася Донець.

Як відомо, в 2017-му році мама Ілона Маска приїжджала до Києва.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів