"Борщ під рентгеном": Клопотенко з Андре Таном випустили колекцію "кулінарних" футболок

26 квітня 2023, 12:45

Модельєр і дизайнер Андре Тан разом із шеф-кухарем Євгеном Клопотенком створили лімітовану колекцію футболок, присвячену борщу.

"В Україну завжди приїжджали поласувати чимось смачним та незвичним, не схожим на інші кухні світу. Сьогодні, коли Україна перебуває в епіцентрі світової уваги, ми хочемо показати нашу країну як осередок смачної їжі, креативності, незламності та самодостатньості", - заявив Тан.

 
З борщем коло серця

"Наш з Євгеном "борщ під рентгеном" — це такий собі ДНК новітньої України, шанування традицій та їхня інтеграція в світовий контекст. Український борщ – це Україна, як би не намагалась в нас його вкрасти ворожа росія", - додав дизайнер.


 
Клопотенко - ідеолог і захисник борщу

"Моя велика українська мрія – популяризувати нашу кулінарію. Саме ця мета рухала мною, коли я подавав борщ до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО. Я знав, коли борщ спіткає світова любов, тоді його полюблять і українці", - зазначив Клопотенко.

 
Борщ - це модно

"І ось борщ вже частина кампейна провідного українського дизайнера. Я радий, що ми з Андре об’єднали наші зусилля, щоб показати, що українське може бути модним та сучасним", - зауважив кухар.

 
 
Нещодавно Євген зізнався, що готовий їсти борщ вічно

Нагадаємо, якось Клопотенко готував борщ разом із Дашею Астаф'євою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Клопотенко показав, як виглядав без своїх фірмових вусів 12 років тому

"Це зло у нас в підкірці мозку": Клопотенко 8-го березня згадав, як вітав радянських захисників

"Русня під Ізюмом" та "соціальні" суші: Клопотенко розказав, чим нагодував би Залужного, Зеленського та Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів